Çözüldü B450M S2h yüklenmesi gereken sürücüler nelerdir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erenyildirimm_

Hectopat
Yer
Ankara
Merhabalar, yeni sistem siparişi verdim. Sistemim gelmeden sürücüler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

İşlemci: Ryzen 5 1600 AF
Ekran Kartı: GTX 1660S
Anakart: B450M S2H

Çözüm
Ekran karti sürücüsünü ve çipset sürücüsünü kursaniz yeterli, gerisini Windows Update acin, yüklüyor.

Bunun dışında BIOS guncel degilse güncelleyin.

BIOS'tan XMP'yi devreye sokun eğer kapali ise.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran karti sürücüsünü ve çipset sürücüsünü kursaniz yeterli, gerisini Windows Update acin, yüklüyor.

Bunun dışında BIOS guncel degilse güncelleyin.

BIOS'tan XMP'yi devreye sokun eğer kapali ise.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Windows 10 kuracaksanız genel sürücüleri yükler. Siz harici olarak ses, ekran kartı ve chipset güncelleyeceksiniz.

Otomatik kuran program kullanmayın!
@erenyildirimm_ bir üst mesaj daha iyi bir çözüm yolu sunuyor. Böyle konularda dikkat edelim.

Son düzenleme:
Hocam ben lan Driver'ını da attım flasha ne olur nolmaz diye. Bir de AMD'nin sitesinden chipset Driver'ın indirirken altta RAID installer falan da gözüküyor. Sizce gerekli midir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı