Çözüldü Battlefield 1 Multiplayer Kasma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Izzmoo

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
3D
BF1'i full ayarlarda multiplayerde sıkıntısız oynatabiliyor. Son 2 hafta içerisinde oyun içi mükemmel kasmalar yaşanıyor. Bazı serverlerda Ping'i düşük olsa bile low ayarlarda oynayamaz hale geliyor. AKK aştığım halde donma yaşanmazken full ayarlarda, akıcılığı varken şimdi bu durumun tersiyle sık sık karşılaşıyorum. Muhtemel sorun için aklıma 2 seçenek geliyor. Windows 10 FPS sorunu yaşatıyor. Son güncellemeden ya da ekran kartının vadesi doldu diyeceğim ama gayet iyi çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
32 GB RAM var. Format attım düzeldi şu an. Windows güncellemesi yapmadım tabii.
Windows 10 Professional. Daha önceleri yoktu lakin ne olduysa şimdi DX12'yi de kapatsam, oyunun ayarlarından kaliteyi de düşürsem bir şekilde oyunun akıcılığını bariz bozmasa da rahat edici bir durum yaratıyor.

Nvidia sürümünden bahsediyorsanız 388.43. DDU ile temiz kurulum yaptım daha önce, son yayınlanan 3 güncellemeyi normal üzerine kuramazken DDU ile anca temiz kurulum yapabiliyorum.

Sürümüm güncel şekilde 1709 Recep bey. DX11 modunu kapatıp denediğimde az bir şekilde kasma devam ediyor mecbur bu şekilde devam edecez gibi gözüküyor. Çok bir çözümü varmış gibi durmuyor şimdilik yinede teşekkür ederim :)

32 GB RAM var. Format attım düzeldi şu an. Windows güncellemesi yapmadım tabii.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı