Çözüldü Battlefield 3 - Found no matches under creation

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bluerays

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, oyunu geçen gün satın aldım. Denemek amacıyla. Fakat sunucu listesi ekran görüntüsündeki gibi. Fazla multiplayer oynayan biri değilim fakat ekrandaki görüntü oyunu multiplayer oynayan kimsenin olmadığı anlamına mı geliyor? Bilgisi olan bir arkadaş açıklayabilirse sevinirim... Bu arada oyun BF3 Limitet Edition.

222.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yanlış yere bakıyorsunuz. Multiplayer kısmından, server browser'a girmeniz lazım. BF3'te şuan halen azımsanmayacak derecede oyuncu var.

Hocam yanlış yere bakıyorsunuz. Multiplayer kısmından, server browser'a girmeniz lazım. BF3'te şuan halen azımsanmayacak derecede oyuncu var.

Belirttiğin kısma tıklayınca alt kısımdaki seçeneklerden başka bir detay çıkmıyor ama, ben mi yanlış yerden bakıyorum açaba? Teşekkür ediyorum bu arada...

Tamamdır, EA ve Origin hesapları eşleşmediği için görünmüyormuş. Bahsettiğin yeri buldum. Fakat şimdi de oyuna girmek istediğimde joining server kısmıda takılı kalıyor, oyuna girmiyor... :)

Dosya Ekleri

• 222.png
    222.png
    72,2 KB · Görüntüleme: 103
Belirttiğin kısma tıklayınca alt kısımdaki seçeneklerden başka bir detay çıkmıyor ama, ben mi yanlış yerden bakıyorum açaba? Teşekkür ediyorum bu arada...

Tamamdır, EA ve Origin hesapları eşleşmediği için görünmüyormuş. Bahsettiğin yeri buldum. Fakat şimdi de oyuna girmek istediğimde joining server kısmıda takılı kalıyor, oyuna girmiyor... :)
Battlelog'u silin tekrar kurun hocam, başka tarayıcıyıa deneyin.

Tamamdır, plugin desteği kalktığı için Chrome'da desteklenmiyormuş. İnternet explorer ile açınca sorun düzeldi. Teşekkür ediyorum....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı