Çözüldü C diskine diğer disklerden nasıl boyut aktarmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

odabas32

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bilgisayarımda 2 işletim sistemi bulunuyor ve 1TB'lik harddiski 3 bölüme ayırdım. Birini ortak kullanıyorum, diğer ikisi Win 7 ve Win8.1 olacak şekilde. Windows 7'nin bulunduğu diskte yer kalmadı. Ortak kullandığım diskten boyut aktarma gibi şansım var mıdır acaba?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1TB olan ve o disk içinde 3 adet disk sürücüsü oluşturdu isen bu 3 disk sürücünün adları hangileri?
Boş alanı Win7'ye aktarmak istediğin disk sürücü hangisi?
Diğer disk sürücüsü hangi HDD modeli?

TREKSTOR haricinden kalan 3 disk sabit 1TB olan disk yani "I:" nin olayla bir alakası yok.
G diskinden C ye aktarmak istiyorum.

Teşekkür ederim programı indirdim fakat kullanamadım nasıl yapaçağımı anlatır mısınız?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
G diskini videoda gördüğün gibi geri çekip ne kadar aktaracaksan geri çekeceksin ve apply diyeceksin. Sonra C: diskine geçip sonuna kadar ilerleteceksin ve apply diyeceksin.
Bununla da yapabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Disk isimleri aynı :)

G diskini videoda gördüğün gibi geri çekip ne kadar aktaracaksan geri çekeceksin ve apply diyeceksin. Sonra C: diskine geçip sonuna kadar ilerleteceksin ve apply diyeceksin.
Bununla da yapabilirsin:
Disk isimleri aynı :)

Teşekkürler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı