Windows 7 Format CD'sini USB'ye aktarmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sana ne yapıcağını yukarıdaki konuda belirttim. Öncelikle Windows 7 İSO dosyasını bulman lazım. Sonra Windows 7 USB DVD download tool programı ile USB'ye yazdıracaksın.
İşte bende size diyorumki dosyalar var iso yapmak istiyorum. Bilgisi olan biri yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nero ile ya da daha basit olan Soft Disc ile rahatlıkla iso dosyası oluşturabilirsiniz. Dosya oluşumu tamamlandıktan sonra da usb üzerinden hazırlayabilirsiniz.

Nero ile ya da daha basit olan Soft Disc ile rahatlıkla iso dosyası oluşturabilirsiniz. Dosya oluşumu tamamlandıktan sonra da usb üzerinden hazırlayabilirsiniz.

Cok teşekkür ederim bu cevabı bekliyordum eve gidince bakıcagım.

2014 te gösterilmis var mı? 2014 kurdum ama cok değişmiş bu programla arasıda dağlar kadar fark var neredeyse :(

Of neroyla iso yaparken upgore.dll diye bi dosyayı okunmuyor dedi, simdi öyle bkeliyorum. Bakalım nolcak niye okuma sorunu var bazı dosyalarda ya :S

Ne yazik ki cogu dosyayı okunamadı. Okunamadı diye hata veriyor Nero'da. Deliricem vallahi deliricem. Bütün gun bunu ISO yapmakla ugrastım, bi türlü olmadı. Arkadasa da söz verdim CD'sinde sorun var cünkü. Bicimlendir yaptım şimdi windows silindi. Tamam yapıcam dedim CD'de sorun cıkınca flasla yaparız falan dedim böyle olcagını bilseydim demezdim. Ne yapıcam simdi of.

Neden uğraşıyorsun ? İnternetten hazır İSO bulmak varken neden bu kadar çile çektiğini anlamış değilim.

Neden uğraşıyorsun ? İnternetten hazır İSO bulmak varken neden bu kadar çile çektiğini anlamış değilim.

Yahu intarnette şimdi aramaya başladım kardesim ancak hepsi ingilizce. Türkçesini bulusran yardım edersen sevinirim. Ultimate veya professional sürümleri olabilir.

Bendeki CD cok güzeldi. 10TL'ye bizim bilgisayarcı abiden almıstım. İcinde butun sürümler var. Hepsi türkçe otomatik kuruyorum ne güzel iso olarak yapabilsem cok güzel olcakta işte intarnettede bir sürü ingilizce var. Yok yama bilmem ne. O arkadaşın evinde internette yok. İyice sıkıldım yahu yeter. Yardım edecek lütfen etsin birisi bir şey desin ya.

Yahu koca Technopat'ta kimse bilmez mi türkçe win7 format iso su bilen.

64 Bit ise, tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_u_677404 bunu, 32 Bit ise, tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_u_677484 bunu google'da arat. Ancak tekrar söylüyorum, Windows 7 önermiyorum. Windows 8.1.1 kurun.

Son düzenleme:
64 Bit ise tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x64_dvd_u_677404 bunu, 32 Bit ise tr_windows_7_ultimate_with_sp1_x86_dvd_u_677484 bunu google'da arat. Ancak tekrar söylüyorum, Windows 7 önermiyorum. Windows 8.1.1 kurun.

Tamam saolun indirmeyi başlatmıstım zaten. Evet
  • gtx 760
  • fx 6300 işlemci
  • 2*4GB TOplam 8gb

Bir bilgisayar siparisi vermeme az kaldı. Ona bunu kurucam. Arkadasın PC'si. Şimdi ona win8 falan kurarsam bide PC cok eski kaldırmaz falan kotu olur yani.

Şöyle bir yol izleyebilirsin: önce CD'nin içindeki dosyaları masaüstüne kopyala. Daha sonra Imgburn programıyla dosyaların hepsini seçip iso ya çevir. Daha sonra Windows 7 USB DVD download tool programı ile USB'ye yazdır.
Hepsi bu kadar.

Adım adım gidelim...
  • Windows 7 CD'ye sığmaz. DVD'ye sığan bir işletim sistemidir.
  • Windows 7 DVD'sinin ISO kalıbını almak için ImgBurn en iyi araç olacaktır.
  • Nero hata veriyorsa DVD bozulmuş olabilir.
  • DVD'den kurulum devri bitti, Windows 7 devri daha da bitti.
  • Bir DVD'ye 10 TL verdiysen o bilgisayarcı seni çok iyi kazıklamış. Olması gereken fiyat 1 TL...
  • Windows 7 devri bitti, 8.1 kuracaksın: Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı