Çözüldü CS:GO FPS nasıl artırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kahraman67

Hectopat
Bilgisayarımda CS:GO oynarken 0-50 arası FPS alıyorum ama çoğunlukla düşük oluyor. Oyun donuyor. Ayarlar en düşükte. FPS'i başka bir şekilde arttırabilir miyim? Eğer sistemimi merak ediyorsanız önceki konularımdan ulaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Videodakileri uygulayın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kütüphane'den oyuna sağ tıklayın özellikler deyip başlatma seçeneklerine: -noubershader -novid -freq 60 -threads 4 -console -nod3d9ex -nod3d9ex1 -high Bunu kopyalayıp yapıştırın.

Oyuna yeni eklenen bu seçeneği de kapatmayı unutmayın: Ayarlar - Görüntü kısmına girip buradan ''Use Uber Shader'' ayarını bulup devre dışı bırakın.

Bunları yaparsanız +70 FPS garantilemiş olacaksınız.
Sisteminiz CS:GO'yu kaldırmıyor ise daha önce çıkmış olan CS sürümlerini oynamanız daha iyi olacaktır.

FPS arttırmak için ise bu konuya bakabilirsiniz:

O sisteme darboğaz yapmayan bir ekran kartı takarsan daha iyi olabilşir.

Bilgisayarımda CS:GO oynarken 0-50 arası FPS alıyorum ama çoğunlukla düşük oluyor. Oyun donuyor. Ayarlar en düşükte. FPS'i başka bir şekilde arttırabilir miyim? Eğer sistemimi merak ediyorsanız önceki konularımdan ulaşabilirsiniz.

Sistemine göre bana normal gibi geldi. Ayarlar en düşükte çözünürlük en düşükte, ise yapacak başka bir şey olduğunu sanmıyorum.

Videodakileri uygulayın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kütüphane'den oyuna sağ tıklayın özellikler deyip başlatma seçeneklerine: -noubershader -novid -freq 60 -threads 4 -console -nod3d9ex -nod3d9ex1 -high Bunu kopyalayıp yapıştırın.

Oyuna yeni eklenen bu seçeneği de kapatmayı unutmayın: Ayarlar - Görüntü kısmına girip buradan ''Use Uber Shader'' ayarını bulup devre dışı bırakın.

Bunları yaparsanız +70 FPS garantilemiş olacaksınız.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı