Çözüldü CS:GO ses var görüntü yok!

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ibrahim413

Hectopat
Daha fazla  
1, 2 yıl önce falan CS:GO çok rahat yüksek çözünürlükte oynatıyordu fakat 1 hafta önce CS:GO'yu indirdim ve oynadığımda maçta birden bire drop oluyor ve masaüstüen atıyor. Fare ye tıklasam ateş sesi falan geliyor, oyun işliyor ama görüntü yok. Tüm sürücülerim güncel.

4 GB RAM + 16 GB sanal ( SSD ) RAM.
Intel HD Graphics 1. nesil ( VRAM'ini RAM'den 512MB alarak artırdım )
Intel Pentium g3320.

Bu arada, bu sanal bellek, VRAM artırma olaylarından önce de böyle idi.

Çözüm
1, 2 yıl önce falan CS:GO çok rahat yüksek çözünürlükte oynatıyordu fakat 1 hafta önce CS:GO'yu indirdim ve oynadığımda maçta birden bire drop oluyor ve masaüstüen atıyor. Fare ye tıklasam ateş sesi falan geliyor, oyun işliyor ama görüntü yok. Tüm sürücülerim güncel.

Intel Pentium g3320.

Dostum ben aynı sorunu imza bölümümde yazan Asus X540LA ile yaşadım. Menüdeyken sorun yok fakat oyuna girince hareket vs. yapabiliyordum ama ekran gözükmüyordu. Ben grafik ayarlarını kısarak ve oyunu 16:9'dan 4:3'e getirince problemim çözüldü.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Intel Pentium g3320.

Dostum ben aynı sorunu imza bölümümde yazan Asus X540LA ile yaşadım. Menüdeyken sorun yok fakat oyuna girince hareket vs. yapabiliyordum ama ekran gözükmüyordu. Ben grafik ayarlarını kısarak ve oyunu 16:9'dan 4:3'e getirince problemim çözüldü.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı