CS:GO Ses yok

Furkan17TR

Megapat
Makaleler
5
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisi
Bugün oyuna girdim, ses ve müzikler vardı. Çalıyordu. Rekabeçiye girmek istediğimde VAC Oturumunuzu doğrulayamadı gibi bir hata verdi. Arkada da müzik çalmasın diye sesi kapattım. Daha sonra güncellemek için çıktım, güncelledim, tekrar girdim. Ses yoktu. Zaten kapatıp girdiğim için oyun içi açarım diye düşünüp maça girdim. Sesler yok :)

Ses ayarlarını sıfırladım;
Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım. 1 dosya bozuktu. Yeniden indirdi, halen daha sesler yok.

Hem Türkçe, hem yabancı kaynaklardan sorunun çözümünü araştırıyorum.

Bilgisayarı yeniden başlatmayı denediniz mi? VAC sorunu için yeniden başlatmanız gerekiyor. Steam'den ve diğer uygulamalardan çıkış yapsanız bile çözülmüyor yeniden başlatmadan.

Bilgisayarı yeniden başlatmayı denediniz mi? VAC sorunu için yeniden başlatmanız gerekiyor. Steam'den ve diğer uygulamalardan çıkış yapsanız bile çözülmüyor yeniden başlatmadan.
Artık VAC Oturumu çözdüm, yeniden başlattım.

Ama sorun, ses yok. Güncelleme sonrası ses gitti. Destek talebinde bulundum. Bakalım ne cevap gelecek.

Ayarlardan sese gelip çıkış yerini değiştirmek diye bir seçenek var mı ? Discord'da çalışmıştı bu yöntem.
Evet, var. Ses çıkışını hoparlör ve kulaklık olarak değişiyor. İkisini de denedim. Ama hiçbir ses yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı