Çözüldü CS:GO siyah bar kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xeotN

Hectopat
Merhaba, CS:GO'da 4:3 1024X768 çözünürlükte oynuyorum ama siyah barları kaldırmak istiyorum, Intel Graphics 520 ve NVIDIA 930MX kullanıyorum. Intel kontrol merkezi yok ve laptop olduğu için NVIDIA denetim masasından yapamıyorum işlemcim i5 6200U. Yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Merhaba, CS:GO'da 4:3 1024X768 çözünürlükte oynuyorum ama siyah barları kaldırmak istiyorum, Intel Graphics 520 ve NVIDIA 930MX kullanıyorum. Intel kontrol merkezi yok ve laptop olduğu için NVIDIA denetim masasından yapamıyorum işlemcim i5 6200U. Yardımlarınızı bekliyorum.
Intel kontrol paneline gir, oradan ekrana gir ve 1024x768'i seç çözünürlüklerden, sonra alt tarafta ölçeklendirme den çıkan seçeneklerden birini seç.
Intel kontrol paneline gir, oradan ekrana gir ve 1024x768'i seç çözünürlüklerden, sonra alt tarafta ölçeklendirme den çıkan seçeneklerden birini seç.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu oluyor mu bir bak ben Nvidia denetim masasından yapmasını biliyordum.

diğer arkadaşın attığı videodakini söylemişsiniz ilk olmamıştı az önce güncelleştirdim intel grafik kartımı şimdi o seçenekler de çıktı yapabildim teşekkürler

Geri
Yukarı