Çözüldü Epic Games Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8

furkanonr

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Epic Games'te ücretsiz olduktan sonra Rocket League oyununu indirdim. 0xc00007b hatasını düzelttikten sonra oyunu açmaya çalıştım fakat açılmadı. Çalışıyor yazıyor ardından eski konumuna dönüyor yani oyun açılmıyor. ProcMon verim:

İlk kez bir forumda bir şey paylaşıyorum sorun olabilir affola.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
0xc000007b hatasını nasıl düzelttiniz? Sanıyorum elle DLL attınız.

C:\Windows\System32\d3dx11_43.dll

Bunu silin ve aşağıdakini kurun:
Sorun çözülmezse ekran kartınızın modelini belirtin.
Epic Games'te ücretsiz olduktan sonra Rocket League oyununu indirdim. 0xc00007b hatasını düzelttikten sonra oyunu açmaya çalıştım fakat açılmadı. Çalışıyor yazıyor ardından eski konumuna dönüyor yani oyun açılmıyor. ProcMon verim:

İlk kez bir forumda bir şey paylaşıyorum sorun olabilir affola.
Dünya genelinde benzer sorunlara rastlanılabiliyor. Bu sorun Epic Games'in oyunu bedavalamasından dolayı oluşan yoğunluktan kaynaklı.

Çözüm

0xc000007b hatasını procmondan hatalı .dll dosyasını bularak çözmüştüm büyük ihtimalle directx indirme aracını kullandım , her neyse dediğinizi yaptım bu sefer görev çubuğunda rocket league çıkıyor fakat bu sefer de çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.

C:\Program Files\Epic Games\rocketleague\Binaries\Win64\d3dx11_43.dll

Bu dosyayı elle mi attınız? Öyleyse silin ve oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayın.

C:\Program Files\Epic Games\rocketleague\Binaries\Win64\d3dx11_43.dll

Bu dosyayı elle mi attınız? Öyleyse silin ve oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayın.
Oyun, görev çubuğunda simgesi çıktığında o simgeye tıkladım ve ardından ekranda çıkan küçük pencereye tıkladığımda açıldı , hiç anlam veremedim çok garip bi çözüm oldu. Ayrıca belirttiğiniz gibi bir dosya yok, procmonda ben de görmüştüm o dosyayı fakat konuma gittiğimde bulamadım, her neyse sonuç olarak oyun açıldı. Her şey için teşekkürler.

Geri
Yukarı