Çözüldü Epic Games Rocket League açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Raporda bir sürü OneDrive girdileri mevcut. Kaldırıp tekrar deneyin bakalım. Bu sorun genel olarak bundan kaynaklanabiliyor.

Uyarıyı dikkatli bir şekilde okuyun;

Uyarı: Bu işlem OneDrive içindeki her şeyi silecektir! İşlemi yapmadan önce hem masaüstünüzdeki hem de Belgeler klasörünüzdeki her şeyi D:\ gibi bir sürücüye ya da C:\ kök dizine yedekleyin!

Raporda bir sürü OneDrive girdileri mevcut. Kaldırıp tekrar deneyin bakalım. Bu sorun genel olarak bundan kaynaklanabiliyor.

Uyarı: Bu işlem OneDrive içindeki her şeyi silecektir! İşlemi yapmadan önce hem masaüstünüzdeki hem de Belgeler klasörünüzdeki her şeyi D:\ gibi bir sürücüye ya da C:\ kök dizine yedekleyin!

Ben çözümleri araştırdığımda OneDrive sebep oluyor demişlerdi. Ama ben kaldırdığımı zannediyordum. Rehberde ki çözümü uygulayıp dönüş yaparım teşekkürler.

Hocam kaldırdım denedim yine aynı sorun. Acaba yine kaldıramamış olabilir miyim? Tekrar rapor oluşturdum. https://www.mediafire.com/file/212dukoxw3xbupr/Logfile.rar/file

Son düzenleme:
Belgeler\My Games\Rocket League klasörünü yedekledikten sonra Rocket League klasörünü silip deneyin bakalım.

Şu an müsait olmadığım için rapora bakamayacağım fakat baktıktan sonra geri dönüş sağlarım.

Bende bugün müsait değilim yarın deneyeceğim, söyleyeceğiniz çözümleri. Teşekkürler

Son raporunuzda yine OneDrive girdileri mevcut.

Hocam sildim, rehberdeki her şeyi uyguladım. Yine mi silinmedi acaba

Son raporunuzda yine OneDrive girdileri mevcut.

Yarın belgelerdeki klasörü silmeyi deneyeceğim. Olmazsa OneDrive hakkında konuşuruz müsait olursanız.

Belgeler\My Games\Rocket League klasörünü yedekledikten sonra Rocket League klasörünü silip deneyin bakalım.

Şu an müsait olmadığım için rapora bakamayacağım fakat baktıktan sonra geri dönüş sağlarım.

Hocam silmeye çalıştığımda hata alıyorum. Hata 0x8007016A:bulut dosya sağlayıcısı çalışmıyor

Hocam Discord'dan konuşma şansımız var mı?

Son düzenleme:
Şuradaki çözümü deneyin bakalım.

Discord'dan konuşma şansımız var mı?

Discord hesabım bulunmuyor. Buradan yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı