Çözüldü #Evdekal'ırken ne oynayabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dragonshadow73

Decapat
Daha fazla  
Benim 8 yıllık bir Acer Aspire 5750G laptopum var. Yazın yeni PC toplayana kadar bununla evde kalırken ne oynayabilirim? Tercihen kasmayacak azından düşük grafiklerde 60 FPS alabileceğim aksiyon ve yarış oyunlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Laptopun özellikleri:
i5 2450.
6 GB DDR3 RAM.
GT540M 2 GB ve Intel HD Graphics 3000.
Galiba bunlar oyun önerisi için yeterli bilgiler öbürlerine bakmaya üşeniyorum KB.
Bu arada GT540M mi iyi HD Graphics 3000 mi? Ona göre o ekran kartını birincil kart olarak seçeceğim BIOS dna.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim 8 yıllık bir Acer Aspire 5750G laptopum var. Yazın yeni PC toplayana kadar bununla evde kalırken ne oynayabilirim? Tercihen kasmayacak azından düşük grafiklerde 60 FPS alabileceğim aksiyon ve yarış oyunlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Laptopun özellikleri:
i5 2450.
6 GB DDR3 RAM.
Galiba bunlar oyun önerisi için yeterli bilgiler öbürlerine bakmaya üşeniyorum KB.
Bu arada GT540M mi iyi HD Graphics 3000 mi? Ona göre o ekran kartını birincil kart olarak seçeceğim BIOS dna.

GT540M çok daha iyi onu seçmelisin oyun önerisi olarak Crysis 2, Mafia 2 onerebilirim.
Laptopun özellikleri:
i5 2450.
6 GB DDR3 RAM.

GT540M çok daha iyi onu seçmelisin oyun önerisi olarak Crysis 2, Mafia 2 onerebilirim.

Çözüm
Ori serisi,Undartale1 ve Undartale Deltarune,The Stanley Parable.Bunlar çok beğenilen ve cidden çok sürükleyici hikaye bazlı oyunlardır.Aksiyon olarak,My Friend Pedro,M&B Warband,Katana Zero ve Half Life 2.Ve parkur olarak Portal 2,Super Meat Boy,A Story Abot My Uncle(bu oyuna da bayılırım hikaye de barındırır.)özellikle hikayeli oyunlardan başlarsan çok keyifli vakit geçirirsin çünkü baya uzun bir süre daha evde kalıcaz gibi duruyor.İyi eğlenceler :D

Minecraft oynayabilrsin. Aşırı sürükleyici bir oyun.

Eğer Mount&Blade serisini oynamadıysan öneririm. Bilgisayarın kaldırır ayrıca modlarıyla falan derken uzun bir süre başka bir oyuna ihtiyaç duymazsın. Strateji ve aksiyon karışımı bir oyun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı