Evdekal için oyun önerileri

iamErsanKuneri

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar sosyal izolasyon malumunuz, bu posta oyun önerileri alınıp verilsin ki canı sıkılan dostlarımıza derman olsun.

Ben başlıyorum;

Mafia 1-2:
Benim gibi hikaye tutkunu biriyseniz çok seveceğiniz oyun serisi. 3. oyunu pek sevmedim, GTA çakması gibi geldi.
mafia2.jpg
The Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth I ve II:
Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz.
Lotr.png
Outlast serisi:
Korku oyunu serisi gece oynanınca daha çok sarıyor.
Outlast.jpg
Benden bu kadar diğer dostlarımızdan da öneriler bekliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
BFME'yi görünce kalbimi aldın 🙃 o kadar fanıyım. Her oyununu oynadım da şunu bir türlü nasip kısmet olmadı. Yani satan yer de yok satanlar da 250-300TL. Korsan olarak halbuki 20 dakikad inecek oyun, firmanın kendisi bile unutmuş olan oyuna 250TL vereceğim. Ama bu oyun aklımın bir köşesinde.

BFME'yi görünce kalbimi aldın 🙃 o kadar fanıyım. Her oyununu oynadım da şunu bir türlü nasip kısmet olmadı. Yani satan yer de yok satanlar da 250-300TL. Korsan olarak halbuki 20 dakikad inecek oyun, firmanın kendisi bile unutmuş olan oyuna 250TL vereceğim. Ama bu oyun aklımın bir köşesinde.
Bende 1. oyunun orjinal diski vardı artık oynamıyorum diye arkadaşıma vermiştim :( bir kaç ay erken yazsaydın verebilirdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı