Çözüldü GeForce Now sistem gereksinimleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut7284

Centipat
GeForce Now'da duyduğum kadarıyla sistem gereksinimleri varmış. Sistem gereksinimleri karşılamadan sadece internet hızını karşılayarak oyun oynayabilir miyim? Alacağım sistem GeForce nowsuz 7000TL GeForce Now sistem gereksinimleri ile sıfır bir sistem toplamak imkansız. GeForce Now'da oynayabilirsem 10-11 yıllık bir laptopta oynarım ama 11 yıllık laptop GeForce Now kaldırır mı? Oynayacağım oyunlar: Witcher 3. Ark. Kütüphaneye gelirse GTA 5 PUBG Hitman 2 Destıny 2.
  • FarCry 5
  • Cyberpunk 2077
  • Forza Horizon 4
  • Forza Horizon 3
  • Rust

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
64 bit bilgisayarınız varsa her türlü olur. farzedin tam ekran youtube bakıyorsunuz. kurulumu basit, eski bilgisayarınızda deneyip görebilirsiniz.
eğer yeni bilgisayar alacaksanız hepsi çalıştıracaktır.
  • Dual core x86-64 CPU with 2.0GHz or faster
  • 4GB of system memory
  • GPU that at least supports DirectX 11

Bu gereksinimler karşılanmalı.

GeForce Now'da duyduğum kadarıyla sistem gereksinimleri varmış sistem gereksinimleri karşılamadan sadece intarnet hızını karşılayarak oyun oynayabilir miyim alacağım sistem GeForce nowsuz 7000TL GeForce Now sistem gereksinimleri ile sıfır bir aistem toplamak imkansız GeForce Now'da oynayabilirsem 10-11 yıllık bir laptopta oynarım ama 11 yıllık laptop GeForce Now kaldırır mı oynicağım oyunlar Witcher 3. ark. Kütüphaneye gelirse GTA 5 PUBG Hitman 2 destıny 2.
FarCry 5
Cyberpunk 2077 Forza Horizon 4 Forza Horizon 3 Rust.
Türkçe yazabilirmisiniz
Türkçe yazabilirmisiniz

Bilgisayarınızın özelliklerini yazarsanız kaldırıp kaldırmayacağı konusunda yardımcı olabiliriz.

Bu sistemin vatan bilgisayardan toplanmış linkini atabilirmisiniz
Bilgisayarınızın özelliklerini yazarsanız kaldırıp kaldırmayacağı konusunda yardımcı olabiliriz.
Şu an almadım karar verme konusundayım daha geforce now sisteminin en ucuz hali
Bu sistemin vatan bilgisayardan toplanmış linkini atabilirmisiniz

Şu an almadım karar verme konusundayım daha geforce now sisteminin en ucuz hali
Vnd3 yani vatan bilgisayar bilgisayardan toplanmış geforce now pc. Geforce nowu kaldırabilecek

64 bit bilgisayarınız varsa her türlü olur. farzedin tam ekran youtube bakıyorsunuz. kurulumu basit, eski bilgisayarınızda deneyip görebilirsiniz.
eğer yeni bilgisayar alacaksanız hepsi çalıştıracaktır.

Çözüm

Rüyada mıydım emin olamadım şimdi :) Akşam eve geçince bir daha deneyeyim.

Düzenleme: Whatsapp'tan arkadaşa gönderdiğim videoyu buldum. Biraz kalitesiz ama çalıştırdığı görülüyor :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı