Çözüldü GeForce Now 0XC0F1103F sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Serhat511

Kilopat
Daha fazla  
Hata kodu "0XC0F1103F" internette araştırdığıma göre entegre ekran kartını kullanmasından veya eski sürücüden dolayı olabiliyormuş. Fakat ana ekran kartında ve güncel sürücü ile açılmıyor.
İnternet hızı.
15Mbps indirme 0.60 yükleme.
Aklıma şu an geldi entegre ekran kartı RAM belleğin 0.5 GB sini kullanıyor sorun çıkartır mı?

Çözüm
Yukarıdaki çözüm bazı arkadaşlarda çalışmış, bende çalışmadı. Fakat kendim çözdüm ben.

Güç planını yüksek performans ya da Driver Booster'in kendi güç planını kullanıyordum, onun yerine dengeliye alınca düzeldi. Sorun 2. ekran kartında imiş, entegre olan ekran kartını destekliyormuş.
R8M445DX Kardeşim
kanka bir bakar mısın benim ekran kartı da senle aynı sadece artık 2. mi diyim yoksa entergre mi diyim pek bilgim yok bunlarla ilgili GPU2 Amd Radeon HD 8500M 2048 mb gösteriyor bunun oyunlarda çalışması gerek olduğunu biliyorum ama bu çalışmıyor bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz lütfen bana

Kanka bir bakar mısın benim ekran kartı da senle aynı sadece artık 2. mi deyim yoksa entergre mi deyim pek bilgim yok bunlarla ilgili GPU2 AMD Radeon HD 8500M 2048 MB gösteriyor bunun oyunlarda çalışması gerek olduğunu biliyorum ama bu çalışmıyor bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz lütfen bana.

HD 8500M kartı video çözme yapamıyor. Windows güç planı ayarlarından "değiştirilebilir grafikler" seçeneğini pil tasarrufuna alırsan veya Radeon ayarlarından GeForce NOW'u güç tasarrufuna alırsan GeForce NOW entegre grafik kartında çalışacak bu sayede görüntü alabilirsin. Görev yöneticisinden programın GPU 0 'ı kullandığından emin ol.

Konuyu hortlatıyorum ve çözümü anlatıyorum:

Denetim Masası>Donanım ve Ses>Güç Seçenekleri>Plan Ayarlarını Değiştir(kullandığınız planın yanında)>Gelişmiş Güç Ayarlarını Değiştir>Değiştirilebilir Dinamik Grafikler>"Güç tasarruflu grafikleri zorla"yı seçin, kaydedin ve bu kadar. İyi oyunlar herkese.

Arkadaşlar olay çözülmedi bu arada hala kullanamıyorum çözüldü yazmışlar o yüzden yorum yapmak istedim.

Hata kodu H264 video çözme desteği olmadığından oluyor. Eğer 2 farklı grafik kartınız var ise (çoğunlukla laptoplar için) aralarından 1 tanesi video çözme yeteneğine sahiptir. Harici olan ise bilgisayarı yüksek güç planında, dahili olan ise güç tasarrufu planında kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Grafik kartlarının video çözme yeteneği yok ise yeni bir ekran kartı alman gerekiyor.

Hata kodu H264 video çözme desteği olmadığından oluyor. Eğer 2 farklı grafik kartınız var ise (çoğunlukla laptoplar için) aralarından 1 tanesi video çözme yeteneğine sahiptir. Harici olan ise bilgisayarı yüksek güç planında, dahili olan ise güç tasarrufu planında kullanarak sorunu çözebilirsiniz. Grafik kartlarının video çözme yeteneği yok ise yeni bir ekran kartı alman gerekiyor.

Hangisi harici hangisi dahili bilmiyorum yardımcı olabilir misin rica etsem ve güç planlarını ayarladığımda AMD panelinden de ayarlamam gerekiyor mu?

Bende bu sorunu yaşıyorum sistemim;

-CPU: Intel Pentium P660.
-GPU: Intel HD Graphics.
-RAM: 6 GB.

Sorunu GeForce NOW'ı internetten kullanarak çözdüm ve uygulamasını sildim ama uygulamayı kullanmayı isterdim.

Geri
Yukarı