Çözüldü GTA V Bir daha indirme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ethemumut

Hectopat
GTA V'in tüm dosyaları yüklü; güncellemesi tam fakat ben oyunu açmaya çalışınca 73 GB'lık klasöre 73GB daha yükleme yapmak istiyor, oyun 146GB'a çıktı da haberim mi yok? Delirmek üzereyim yardım edin lütfen.

(İlgili Video)

Çözüm
D'de RockstarGames2 adlı bir klasör oluşturun.
Rockstar Games Social Club - Sign-In (Download for Windows deyip indirin.)
İndirdiğiniz dosya ile yeni oluşturduğunuz RockstarGames2 klasörünün içine kurulumunu yapın.
Resimdeki seçili olan kısım hariç, diğer tüm kısımları RockstarGames2 klasörünün içindeki GTA 5 klasörüne atın. Daha sonra "GTAVLauncher"dan çalıştırmayı deneyin.

1521749619771.png
Neyden sonra böyle oldu bu? Ne yaptınızda bu hale geldi?

Neyden sonra böyle oldu bu? Ne yaptınızda bu hale geldi?

Yeni güncelleme geldi 2 gün önce, güncelledim Launcher bitiyordu oyunun o polis ve silah sesli açılışı esnasında oyun durduruldu diyip kapanıyordu, biraz araştırdım Rockstar'ın resmi sitesinden Social club ve Launcher indirdim bu hale geldi.

Yeni güncelleme geldi 2 gün önce, güncelledim Launcher bitiyordu oyunun o polis ve silah sesli açılışı esnasında oyun durduruldu diyip kapanıyordu, biraz araştırdım Rockstar'ın resmi sitesinden Social club ve Launcher indirdim bu hale geldi.

Yeniden launcher indirirseniz böyle olur tabii ki. Oyun hiç yüklenmemiş görünüyor.

Bu konuda tek yapılabilecek şey sistem üzerinden yüklü olan yerin ismini değiştirmek.
Başlangıca Regedit yazın, daha sonra şu yolu izleyin:
  • HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Rockstar Games\Grand Theft Auto V
Daha sonra resimdeki gibi InstallFolder'a tıklatın penceredeki ismi şu anki ismiyle değiştirin. Olması gerek.

Eki Görüntüle 287160

Şunlar yapın bakalım.

İndirdiğiniz dosya ile yeni oluşturduğunuz RockstarGames2 klasörünün içine kurulumunu yapın.
Resimdeki seçili olan kısım hariç, diğer tüm kısımları RockstarGames2 klasörünün içindeki GTA 5 klasörüne atın. Daha sonra "GTAVLauncher"dan çalıştırmayı deneyin.

1521749619771.png

Çözüm

Eki Görüntüle 288075
Eve gidince hemen deneyeyim, sağ olun.

Denediniz mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı