Çözüldü HP 450 G4 Hackintosh Kurulumunda "OsxAptioFixDrv" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ses sorununu çözmedim. Fakat ethernet sorunu bitti gibi. Şu an bağlandı diyor fakat hata var. Ethernet otomatik atanan bir IP adresine sahip ve internete bağlanamayacak yazıyor.
Ethernet sorunu halledildi. Şu an Sierra üzerinden yazıyorum. Kaldı ses sorunu. Onu nasıl yaparım? Bir de farenin ortasındaki yukarı aşağı yapma tuşu ters çalışıyor. Nasıl yaparım onu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum sizi çok yordum ama bana basit bir şekilde bellek olmadan boot etmeyi anlatabilir misiniz? İnternettekileri yapıyorum. Ama olmuyor :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Boot hariç her şey çözüldü. Ses sorununu da hallettim. Çok teşekkür ederim.
O verdiğiniz linkteki No Name dosyası benim bilgisayarımda yok. Bir de EFI Mount edemiyorum ben. EFI klasörü seçilmiyor. EFI klasörünün en içindekine tıklamak gerekiyor seçmek için. İnternettende baktım benim yaşadığım sorunu kimse yaşamıyor galiba ya. :(
Çok saçma bir şey oldu. Bilgisayarı aç kapa yapınca internete bir şey olmadı. Fakat ses yine gitti. :D

Kurulum bittikten sonra Apple1000 ve Voodoo kext ile ilgili şu hatayı alıyorum. Sistem genişletmesi kullanılamıyor. Bu niye oluyor sizce?

Aç kapa yapınca ses sorunu düzeldi. Bir de USB olmadan boot etme sorununu da hallettim. Laptop birden bire kapandı şarjı bitmiş. Şarj yüzdesini nasıl göstereceğim ? Ayarlardan yapmayı denedim olmadı. Onun için ayrı bir kext mi yüklemek gerekiyor?
Bir de ekran kartımı nasıl devre dışı bırakırım? Veya sizce bırakmalı mıyım veya ekran kartı için Kext kurmalı mıyım? Şu an HD 620 kullanıyorum. arkada boşuna şarj götürüyor sanki.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı