OsxAptioFixDrv Hatası

Öncelikle hata ile ilgili bir ekran görüntüsü bırakırsanız daha iyi anlaşılır, başka takılı HDD var ise çıkarıp deneyin ve Clover son sürümü ile kurmayı deneyin.

Merhabalar,
Az önce dediklerinizide denedim. Konudaki işlemleri tekrar yaptım. Acaba Chamelon'mu kullansam ? . Sıfır kurulum için nasıl bootloader değiştirebilirim. Çoğu insan bootloader kaynaklı sorun yaşadığımı söylüyor.

BOOT Ekranına Ulaşılamıyor.
  • Sistemi Verbose Mod ile boot edin (-v).
  • Eğer relocation block ve OsxAptioDrvFix hatası alıyorsanız ve HDD’ nizde yüklü bir OS X ile Clover Bootloader kullanıyorsanız, HDD içindeki Clover’ ı son sürüme güncelleyin.
  • Eğer OsxAptioDrvFix işe yaramıyorsa OsxAptioDrv2Fix ile deneyin.( İkisini aynı anda kullanmayın)
  • 2500K, 2600K, yada diğer Core i5 ve Core i7 'K' Sandy Bridge CPU’ lar için işlemcinize uygun SSDT.aml yükleyene kadar yada /System/Library/Extensions içine NullCPUPowerManagement.kext koyana kadar, gerekirse boot komutu olarak cpus=1 girin.

Dediklerinizi tamamen denedim hocam.
verbose ile boot ettim. Şuan yüklü bir Macosx yok hocam. Aptio2 dosyasınıda kullandım. Cpus=1 denedim. Olmuyor nedense.

-v komutu ile başlatıp ekranın takıldığı yerin resmini çekip paylaşır mısın?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı