[ ÇÖZÜLDÜ ] Kişisel Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mustafa.oyanik

Hectopat
Arkadaşlar dün bilgisayarı temizlemek için açtım ve iyice tüm fanları ve kasayı temizledikten sonra kapadım. Sonra bilgisayarı açtım ve güzel bir şekilde açıldı bilgisayar. Yaklaşık 30 dk sonra bu hatayı verdi. Daha önce hiç vermemişti. Bugünde aynı hatayı verdi ve yeniden başlattı sonrasında buraya o hatanın neden kaynaklandığını öğrenmek için ileti giriyordum ki pc dondu birden bekledim hala aynı daha sonra düğmeden kapamaya çalıştım kapanmadı. Fişi çektim bende. Açılırken o hatayı verdi bu sefer. Evet Allahtan site kaydediyor yazıyı şimdi tekrar kapandı pc. :) Şimdi C:\Windows\Minidump dosyasını atıyorum.
Minidump.rar — Yandex.Disk

Son düzenleyen: Moderatör:
Blue screen of death (STOP error) information in dump files.

BlueScreenView
ile minidump dosyalarını kendinde analiz edebilirsin. Çıkan sonuçları burada paylaşırsan gerekli yardımı alabilirsin.
O şekilde bir yardımımız yoktur. Sizin gibi yönlendirme yapanlar yüüznden çoğu kişi birkaç gün sonucu almak için beklemek zorunda kalıyorlar. İstediğimiz Minidump dosyalarıdır başka birşey değil.
O programı da heryerde paylaşıp durmayın, o kadar kolay olsa idi şimdiye kadar çoktan duyardınız bizler söylemesek nerelerden yardım aldığımızı bilmezdiniz.

@Murat5038
Sorunu olan arkadaş zaten minidump dosyalarını paylaşmış. Sen moderatör olarak o dosyaları indirip, benim tavsiye ettiğim yazılım veya başka bir yöntemle o dosyaları analiz etmen gerekmiyor muydu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar çok teşekkürler. İnanılmaz derecede yardımcı oldunuz gerçekten. Bu arada çözüme gelirsek çözüm basit , şansa buldum :) Windows Defender kapalı olduğu için meydana geliyormuş. Açınca hiç bir hata olmuyor bilgisayarda. Eğer bu sorun sizde de varsa Windows Defender'i kontrol edin.

Son düzenleme:
@Murat5038
Sorunu olan arkadaş zaten minidump dosyalarını paylaşmış. Sen moderatör olarak o dosyaları indirip, benim tavsiye ettiğim yazılım veya başka bir yöntemle o dosyaları analiz etmen gerekmiyor muydu?
Benim söylediğim konu ile sizin söylediğiniz konu birbirini tutmuyor. Ben bu tür programların açıkça "sorunu bununla görebilirsiniz" demenizdir. Bu programı duyan kişinin dump dosyalarını paylaşmadığını söylüyorum.

Neyse konuyu çözdüğüne inandığı için konu sahibi konuyu kilitliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı