Çözüldü Kütüphanede olan oyunun dosyalarını arkadaşımdan alıp Epic Games'de çalıştırabilir miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Enes Ars

Kilopat
Daha fazla  
Epic Games'de GTA 5 ücretsiz dağıtıldıktan sonra arkadaşlarım aldı ve indirdi. Benim internetim kötü olduğu için indirmedim. Arkadaşımdan oyun dosyalarını alıp Epic Games üzerinden ya da Steam'den (Steam'de oyuna sahibim ama indirmedim) oyunu orijinal bir şekilde çalıştırabilir miyim? Ve Steam ve Epic Games'den oyuna sahip olanlar beraber Online oynayabiliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam ile Epic aynı anda oynanabiliyor. Epic dosyalarını atarsa oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Steam ile Epic aynı anda oynanabiliyor. Epic dosyalarını atarsa oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Biri "Steam'den oyunu başlat dosyalar oluşunca indirmeyi durdur. Daha sonra arkadaşından aldığın dosyaları oyunun kurulacağı (Steam'in oluşturduğu) klasöre kopyala ve indirmeyi devam ettir. Dosya dogrulama yaptıktan sonra eksik varsa Steam onları indirecektir sadece. " Bu şekilde olur dedi bunu deneyeceğim.
Buyurun :)

Teşekkürler.

Sorununuz çözüldükten sonra bildirin konuyu kilitliyeyim. Hata aldığınız yer varsa hakkında soru sorabilirsiniz.

Sorununuz çözüldükten sonra bildirin konuyu kilitliyeyim. Hata aldığınız yer varsa hakkında soru sorabilirsiniz.
Denedikden sonra haberdar ederim teşekkürler.
Dosya bütünlüğünü doğrula diyorum ''Bütün dosyalar başarıyla doğrulandı'' dedikten sonra 86GB indirmeye başlıyor. Nerede hata yapıyorum ?

Son düzenleme:
Tüm dosyaları doğru konuma attığına emin misin?

Evet.
D>steamlibrary>steamaaps>common>Grand theft Auto 5'i takip ettim.

Evet.
D>steamlibrary>steamaaps>common>Grand theft Auto 5'i takip ettim.

Oyun dosyalarını kaldır deyip bir daha deniyorum şu an.

Tüm dosyaları doğru konuma attığına emin misin?

3.Denememde oldu. İndirmeyi başlattım, oyun için boş alanı oluşturduktan sonra GTA 5'in klasörlerini kendi kendine gördü ve taşıdı. 200 MB indirme yaptıktan sonra oyun sorunsuz açıldı. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı