Steam Dosyaları Var olan Oyunun Kütüphanede Gösterme

Alperen Kara

Hectopat
Daha fazla  
Gta 4 ü indirdikten sonra bilgisayara format attım ve common klasörünün içndeki GTA 4 klasörünü yedekledim. Şimdi bu dosyalarla oyunu kütüphaneye nasıl ekleyebilirim.

Gta 4 ü indirdikten sonra bilgisayara format attım ve common klasörünün içndeki GTA 4 klasörünü yedekledim. Şimdi bu dosyalarla oyunu kütüphaneye nasıl ekleyebilirim.
Bu anlattıklarımı denemeden önce oyunun dosyalarının yedeğini alın bir kez daha. Oyunu yine common klasörü içerisine kopyalayın. Steam uygulamasının varsayılan indirme yerinde olsun common klasörü. Örneğin oyunların "D:\Games\Steam\steamapps\common" bu adreste ise, Steam varsayılan indirme yeri de o adres olsun. Oyunu, orjinal klasör ismi ile birlikte common klasörüne kopyala. Ardından Steam'dan oyunu indir de, önce oyun iniyormuş gibi gözükebilir ancak indirme direkt bitecektir.

Steam common klasöründen önce downloading klasörüne indirip sonra common a taşıyor. Aynı işlemi bu klasörde de yaptım ama steam dosyaları birdaha indirip benim attıklarımın üstüne yazıyor galiba. Çünkü indirme sürekli devam ediyor.

1587481251324.png

Bir sorun yok, gayet hızlıca iniyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı