Çözüldü LG 22MK400H-B 21.5" 1ms Full HD FreeSync Monitör Faster Mod kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak Sarıoğlu

Hectopat
Merhaba başlıkta belirtmiş olduğum monitör 1ms olarak geçiyor. Ama çoğu kişi faster moduna alınca görüntünün bozulduğundan bahsetmiş. Faster moduna almadan 1ms olarak kullanma şansımız var mı?

Çözüm
Merhabalar bende de aynı monitör var response time ayarını off kısmına getirince 1ms oluyor görüntü de bozulmuyor. (acaba bende de bozuk da ben mi farketmedim, şaka şaka)
Merhabalar bende de aynı monitör var response time ayarını off kısmına getirince 1ms oluyor görüntü de bozulmuyor. (Acaba bende de bozuk da ben mi fark etmedim, şaka şaka)

Reis bende monitörü aldım bugün sipariş verdim bu sorun bende de olur mu olursada dediğin yöntemle off yaparsam 1ms te çalışır mı yoksa MS süresi düşer mi 5'lere falan.

Merhabalar bende de aynı monitör var response time ayarını off kısmına getirince 1ms oluyor görüntü de bozulmuyor. (Acaba bende de bozuk da ben mi fark etmedim, şaka şaka)

Reis bende monitörü aldım bugün sipariş verdim bu sorun bende de olur mu olursada dediğin yöntemle off yaparsam 1ms te çalışır mı yoksa MS süresi düşer mi 5'lere falan.

Merhaba, bunun çözüm olduğuna emin misiniz LG yetkili servis ile konuştum böyle çözüm olmadığını söylediler teknik destek ekibi 2 gün içinde gelip bakacak onları bekliyorum ben.

Geri
Yukarı