Mafia 2 0xc0000142 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Arachnichimp

Femtopat
haydaaa.PNG

PML dosyasını bırakıyorum;

C:\Windows\System32\wow64log.dll bunu silin.
Bunu silmeyin, bu bir sorun belirtmiyor. Zaten silemiyor olmanız da lazım.

Sistem dosyalarınızda bir sorun görünmüyor. Oyun klasöründe birkaç dosya eksik gibi sadece. Dosya doğrulaması yapın.

C:\Windows\SysWOW64\ntdll.dll
@Bora Dere bunu silecek değil mi?

Sistem dosyalarınızda bir sorun görünmüyor. Oyun klasöründe birkaç dosya eksik gibi sadece. Dosya doğrulaması yapın.
Hocam, kusura bakmayın.

C:\Windows\System32\wow64log.dll bunu silin.
Bunu kurun.

Hocam sağ olun fakat ben o dosyada sorun göremedim. Az biraz okumayı biliyorum raporu ama yine de kendime güvenemeyip dediğinizi yapacaktım. Windows hata verip wow64log.dll silinirse PC zarar görebilir deyince vazgeçtim. Yine de yapayım mı?

Hocam, kusura bakmayın.
Mühim değil, düzeltildi sonuçta. Kızmak da istemedim, öyle anlaşıldıysa üzgünüm. O bilgi çok durmasın diye yazmıştım.

Hocam sağ olun fakat ben o dosyada sorun göremedim. Az biraz okumayı biliyorum raporu ama yine de kendime güvenemeyip dediğinizi yapacaktım. Windows hata verip wow64log.dll silinirse PC zarar görebilir deyince vazgeçtim. Yine de yapayım mı?
Kesinlikle hayır. En doğrusunu Bora hocam biliyor.
Mühim değil, düzeltildi sonuçta. Kızmak da istemedim, öyle anlaşıldıysa üzgünüm. O bilgi çok durmasın diye yazmıştım.
Teşekkür ederim hocam.

Tavsiyeniz üzerine özellikler sekmesinden bütünlük doğrulama yaptım hocam. Çok ufak birkaç dosya indirdi ve sorun çözüldü. Allah sizden razı olsun.

Dostum sen bu oyunun orijinal olduğuna emin misin? İçinde şöyle bir dosya var:

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Mafia 2\pc\steam_emu.ini

Bu dosya orijinal oyunda olmamalı. Burada ters olan bir şeyler var yani.

Bu oyunun orijinal olduğunu düşünmüyorum...

@Recep Baltaş dikkatinize hayran kaldım hocam, ben de şimdi fark ettim onu. E o zaman dosya doğrulamak nasıl çözdü ki? Ya da çözdü mü?

@Recep Baltaş dikkatinize hayran kaldım hocam, ben de şimdi fark ettim onu. E o zaman dosya doğrulamak nasıl çözdü ki? Ya da çözdü mü?
Çözmedi tabii ki. Dosya doğrulama yapamayacağını bildiği için sanki sorun çözülmüş gibi yazdı. Gerçekte sorun çözülmedi. Sorunun korsandan olduğunu anladı :)

En azından ben bunu iddia ediyorum. Umarım yanılıyorumdur da konu sahibi oyuna sahip olduğunu ispatlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı