Mafia 2 crack 0xc0000142 hatası

Bunları göz önüne alarak izleyeyim oynayanları bakayım ona göre satın alayım olmazsa yoksa da Mafia 3 de ucuzmuş ona yönelirim belki. Teşekkürler.
Hocam Mafia 2 oynamadıysanız zamanında kesinlikle alın, bug-glitch demeden paldır küldür oynanır o oyun sadece hikayesi için bile. Steam'de 65 TL çünkü Mafia 2, 16 TL hiçbir şey. Remake için de 60 TL kupon kullansanız 70 TL'ye yine de değer gibi, baştan sona yenilemişler oyunu. Eski oyun oynayamıyorsanız alabilirsiniz onu da. Mafia 3 ben de aldım fakat oynamadım, bir şey diyemeyeceğim o konuda. Rica ederim.

Hocam Mafia 2 oynamadıysanız zamanında kesinlikle alın, bug-glitch demeden paldır küldür oynanır o oyun sadece hikayesi için bile. Steam'de 65 TL çünkü Mafia 2, 16 TL hiçbir şey. Remake için de 60 TL kupon kullansanız 70 TL'ye yine de değer gibi, baştan sona yenilemişler oyunu. Eski oyun oynayamıyorsanız alabilirsiniz onu da. Mafia 3 ben de aldım fakat oynamadım, bir şey diyemeyeceğim o konuda. Rica ederim.
Yok 1 ve 2 yi bitirdim defalarca hocam konusu bile efsaneydi benim için :) Uygun iken 2 ve 3 ü alayım diye düşünmüştüm ondan sormuştum. Yoksa mafia 1 ve 2 en kötü görüntüsünde bile benim için en iyisidir :) Gta 3 de öyledir. Mazisi var her türlü.

Geri
Yukarı