Çözüldü Mavi ekran hatası neden kaynaklanıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RCPBlackhawk

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, öncelikle sistemim :
  • MSI H81M-P33,
  • G3258
  • Hi-level 4 GB DDR3 1600 MHz
  • Hi-level 120 GB SSD

Her türlü montajı yapıp parçaları ve kabloları yerine taktım ve birçok kez kontrol ettim. Windows 8. 1 format attım. Mavi ekran hatası aldım 1 kere. Memtest86+ ile Ramleri Testini Yaptım error vermedi.

Yardımlarınızı bekliyorum, iyi günler dilerim.
Minidump dosyası linki
www.datafilehost.com: Download 021715-3968-01.rar

Benim bilgisayarı topladığım zaman aklıma geldi. Bende mavi ekrandan muzdariptim ve Murat bey'in başını ağrıtmıştım. Çok yardımcı olmuştu bana tekrar tekrar teşekkür ediyorum kendisine. Ben sabırsız davranıp topladığım kasayı parçaları aldığım yere götürdüm. İncelemeleri yapıp ram ve ekran kartını servise gönderdiler. Gskill 20 günde ramlari gönderdi hemde yenisi ile değiştirip fakat Asus ekran kartını 40 gün bekletti.

Satıcı firma 2 gün içinde ekran kartını İstanbul servise gönderdiği halde 20 gün kargodan aldığı halde teslim alınmadı olarak kayıtlara geçen yetkili servis, binbir telefon ve şikayet ile daha uzun sürecek tamir süresini 40 günde hallettiler. Ramleri aldığımda ekran kartsız denedim ve sorun yoktu, anladım ki ekran kartıydı problem ekran kartını da yenisi ile değiştirip göndermişlerdi ve o günden sonra hiç bir sorun yaşamadım.

Şunu da belirteyim son çıkan kanunlara göre elektronik cihazların tümünde servis süresi 20 iş günüdür yetkili servis il dışında ise servise ulaştığı günden itibaren 20 iş günü başlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ram'i pazatesi günü (23.02.15) tarihinde kargoya verdim. Cuma günü (27.02.15) ram geldi. İlgilenen yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum iyi günler...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı