Çözüldü μTorrent "WriteToDisk" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Contento

Kilopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar FarCry 4 indiriyordum. İndirme 90.4 kaldı başlat diyorum, 1 dakika indiriyor sonra "Dosya başka bir işlem tarafından kullanıldığından bu işlem dosyaya erişemiyor. (WriteToDisk)" hatası veriyor. Biraz internette araştırdım sorunu, başlamaya zorla deyince oluyor diye internette çözüm buldum, o da işe yaramadı, eğer çözümünü bilen varsa yardım etsin. 13,7 GB boşa inmiş olmasın.

Dosyanın indirilme konumunu farklı bir disk olarak seçer misiniz? Atıyorum D´ye indiriliyor ise C´yi seçer misiniz?

Dosyanın indirilme konumunu farklı bir disk olarak seçer misiniz? Atıyorum D´ye indiriliyor ise C´yi seçer misiniz?
Dostum şu an sorun halledildi sanırım, bilgisayar bölümünün diskler kısmında 1 tane fazladan disk oluşmuş. Daemon adlı programdan 1 tane farklı disk oluşmuş, onu iptal ettim, sonra torrenti tekrardan başlattım ve indirmeyi devam ettirdim. Şu anlık sıkıntı yok, yine de sağ ol, tekrar bir şey olursa dediğin gibi yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı