Çözüldü MyWinLocker, Kaldırma(Hata)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burak Gönül

Kilopat
Yer
Uşak
Daha fazla  
gjmz3N.png

Programı kaldıramıyorum. Bu hata ile karşı karşıyayım. İnternette ufak bir araştırma yaptım ama sonuç bulamadım.

Bilgisayarınızı güvenli modda açıp kaldırmayı deneyin. MyWinLocker dizinini içeren yerleri elinizle silin. Örneğin C:\Program Files, C:\Documents and Settings\user name\Application Data\ ve C:\Document and Settings\All Users\Application Data\ dizinlerindeki MyWinLocker klasörü ve içeriğini silin.

Kayıt defterini açıp (başlat çalıştıra regedit yazıp enterlayın) HKEY_CURRENT_USER\Software\ ve HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ deki MyWinLocker dizinlerini silin. Hatta kayıt defterinde MyWinLocker diye aratıp karşına gelenlerin hepsini silin.

msconfig'i açıp başlangı. ve hizmetlerde MyWinLocker varsa tikini kaldırın. Son olarak ise CCleaner ile süprüntü ve kayıt defteri temizliği yapın.

F8 ile Güvenli Modda bilgisayarımı açtım ve kaldırmayı denediğimde bu uyarıyı aldım.
Q1bXoV.png

Daha sonra ise sırasıyla C:\Program Files (x86)'deki tüm dosyaların silinmiş olduğunu kontrol ettim. (Siteye yazmadan silmiştim.)

C:\Documents and Settings\user name\Application Data\
ve
C:\Document and Settings\All Users\Application Data\
bu dizinleri bulamadım. Win7 olduğu için olabilir belki..

Regedit ile açtığım kayıt defterini temizledim.
msconfig ile başlatta bir tik bulunmuyordu MyWinLocker ile ilgili.
CCLeaner ile temizliği yaptım ve denediğimde sonuç gene aynı..

Bunların yanına Revo Uninstaller Pro programı ile Zorla Kaldırma işlemi yaptıysamda işe yaramadı.
Programı tekrar kurmayı ve benden istediğin '' uninstal '' uzantısını kurmayı planladım ama bilgisayarımda programın olduğunu söylüyor..

Tüm dosyaları silmeme rağmen.

Yapılabilecek bir şey kaldı mı?
Problemi öğrenebileceğim herhangi bir program varsa kurabilirim..

Mesaj için teşekkürler Miller,

Saygılar,

Burak

Username'dan kastım senin bilgisayar kullanıcı adın.
C:\Users\Burak\AppData gibi kısımlara bakmalısın. Hiç bulamıyorsan MyWinLocker olarak bilgisayarında arama yap ve çıkan klasörleri silin. Yine silemezseniz beliritn yardımcı olurum.

Söylediğiniz herşeyi denedim.
Maalesef hata vermeye devam ediyor.
Şuan bilgisayarımda MyWinLocker ile ilgili bir şey kalmadı. Hala Program Ekle/Kaldır'da gözüyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı