Çözüldü Normal Dizüstü PC vs Setli Gaming laptop

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Set, Düz?

• Set

Oy: 8 23,5%
  • Düz

Oy: 26 76,5%

• Oy verenlerin toplamı
    34
  • Anket kapandı .
@burstappenn evet kıymetini biliyorum artık.

Ama İ7, İ7 değil ki. Sonunda U olunca performans düşüyor. :D

Mobil işlemci olduğu için aslında. :)
Hocam sizin ekran kartınızın, bazı sitelerde benimkinden %500 daha iyi olduğu var. :D
Gerçekten mi ya? :D

@efe41 Ekran kartı olsa eski oyunları oynatır. Ets2 oynatıyor ama FPS düşük oluyor. İşlemci yükü %15-%20'de dolanıyor. Zorlamıyor yani. :D

Ama FPS düşük. Ekran kartı şart. :)

@burstappenn evet kıymetini biliyorum artık.

Ama i7, i7 değil ki. Sonunda u olunca performans düşüyor. :D.

Mobil işlemci olduğu için aslında. :)

Gerçekten mi ya? :D.

@efe41 ekran kartı olsa eski oyunları oynatır. ETS 2 oynatıyor ama FPS düşük oluyor. İşlemci yükü %15-%20'de dolanıyor. Zorlamıyor yani. :D.

Ama FPS düşük. Ekran kartı şart. :)

Valorant, CS:GO, GTA 5 oynatmaz mı hocam?

Hangisi sizce? Ve ilan sahibine hangi soruları sormalıyım?

Ya ilkini ya da 3.yü tercih edin.

valorant cs go gta 5 oynatmaz mı hocam?
Hangisi? Benimki 3. Nesil. Ekran kartı olmadığı için hiç denemek istemedim GTA'yı. 240GB SSD var sadece. Yer olmadığı için yüklemedim. Ama aldım Epic Game'den. :D

Buradaki PC'lere bakmadım kaçıncı nesil İşlemciler var?
:)
1601365265004.png

Menteşe kırılmış. Adam açıklamada da belirtmiş. Bende de sağ menteşe kırık, ekran kapanırken tam simetrik kapanmıyor ve dokunmatiğini kullanırken ekran sallanıyor. Kendini tutmuyor yani. Bunu da göz önünde bulundurun. :)

Şu anda i7 4700HQ gtx850m ve 16gb ram laptop kullanıyorum. Bütün oyunları sıkıntı çıkarmadan oynatabiliyor. Yazılım veya render içinse de iş görür derecedeler. Ben de satmayı düşünüyorum yakında.

Geri
Yukarı