Çözüldü NVIDIA Oyun Filtresi Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

mike wazowski

Centipat
NVIDIA oyun filtresi çalışmıyor. Aldığım hata "Bu özelliği kullanmak için desteklenen bir oyun gereklidir". Halbuki oynadığım oyun destekleniyor. Sürücüyü yeniden kurdum olmadı. DDU ile sürücüyü sildim ve yeniden yükledim, olmadı.
Başka bir çözümü var mı?

Kullandığım ekran kartı ve sürücü sürümü:

RTX 2060

Sürüm: 441.41

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ozaman dediğim gibi hocam yazılımsal bir problem yaşıyor program daha önce eski sürümlerde geforce experince ile sıkıntı yaşadığımda ya driverım güncel olmadığı için oluyordu yada geforce experince dosyaları bozuluyordu sanırım daha sonra sıfır kurulum ile çözüyordum.
Tamam hocam yardımın için eline sağlık
Hocam sorunu çözdüm. Eski GeForce Experience versionu indirdim ve deneysel özellikleri etkinleştirmeye de gerek yoktu. Eski versionu şuradan bulabilirsiniz:Download NVIDIA GeForce Experience 3.20.0.118 for windows - Filepuma.com

Adware konusunda dikkatli olun :)

Bütün bu konuda önerilerde bulunanlara da teşekkür ederim.
(Herhangi bir Driver'ı eski sürüme çekmeye gerek yok GeForce Experience yeterli.)

Son düzenleme:
Tamam hocam yardımın için eline sağlık
Hocam sorunu çözdüm. Eski GeForce Experience versionu indirdim ve deneysel özellikleri etkinleştirmeye de gerek yoktu. Eski versionu şuradan bulabilirsiniz:Download NVIDIA GeForce Experience 3.20.0.118 for windows - Filepuma.com

Adware konusunda dikkatli olun :)

Bütün bu konuda önerilerde bulunanlara da teşekkür ederim.
(Herhangi bir Driver'ı eski sürüme çekmeye gerek yok GeForce Experience yeterli.)
Hala işe yarıyor mu? Driverı yüklemeden önce yenisini kaldırmam gerekiyor mu?

Hala işe yarıyor fakat yeni Update sonrası yeni versionlarda da çalışıyor olabilir.

Yeni Driver yüklemenize gerek yok sorun GeForce Experience ile ilgili.

Not: Eğer eski versionda deniyor iseniz bazen hata verebilir bu tarz durumlarda denetim masasından kaldırıp setuptan yeniden kurmanız gerekebilir sebebini tam olarak bilmiyorum.
Son versionda deneysel özellikleri etkinleştirmeyi unutmamakta fayda var.

Geri
Yukarı