Çözüldü NVIDIA Oyun Filtresi Çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

mike wazowski

Centipat
NVIDIA oyun filtresi çalışmıyor. Aldığım hata "Bu özelliği kullanmak için desteklenen bir oyun gereklidir". Halbuki oynadığım oyun destekleniyor. Sürücüyü yeniden kurdum olmadı. DDU ile sürücüyü sildim ve yeniden yükledim, olmadı.
Başka bir çözümü var mı?

Kullandığım ekran kartı ve sürücü sürümü:

RTX 2060

Sürüm: 441.41

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ozaman dediğim gibi hocam yazılımsal bir problem yaşıyor program daha önce eski sürümlerde geforce experince ile sıkıntı yaşadığımda ya driverım güncel olmadığı için oluyordu yada geforce experince dosyaları bozuluyordu sanırım daha sonra sıfır kurulum ile çözüyordum.
CSGO ve Rainbow Six Siege.

Bu 2 oyun dışında da çalışmıyor .
dsasdasdasadsad.png

Denetim masasından sadece Geforce Experience'yi kaldırın ve tekrar indirip kurun kurduktan sonra şu kutucuğu işaretleyip tekrar deneyin.

Eğer geforce experience kurup yeniden başlatmadıysanız bi yeniden başlatın hocam, rainbow olmasada CSGO da güncel olarak freestyla kullanıyorum. Dosyaların düzgün çalışmasını engelleyen yada bozulmasına yol açan bir durum olabilir.
Eğer geforce experience kurup yeniden başlatmadıysanız bi yeniden başlatın hocam, rainbow olmasada CSGO da güncel olarak freestyla kullanıyorum. Dosyaların düzgün çalışmasını engelleyen yada bozulmasına yol açan bir durum olabilir.
Ek olarak driverınızı DDU ile kaldırıp tekrar yüklerken temiz kurulum yap tikini aktif ettinizmi ?

Son düzenleme:
Hocam ne olabilir ki ?
Daha önce windows 10 daki xboxla çakışıyordu xboxu devre dışı bıraktım buna rağmen oluyor
Ozaman sizinle şöyle birşey yapalım hocam herşeyi sıfırdan yapacağız.

Bilgisayarı güvenli modda başlatın. Daha sonra DDU programını açın ve üstten seçenek kısmına tıklayın. Açılan ekranda ayarlarınız aynı bu şekilde olsun ;
asdsdadsasadsad.png

Daha sonra kapata tıklayın ve temizledikten sonra yeniden başlata tıklayın ve driver kurma işlemine geçin. Driver kurulumuna geçince karşınıza şöyle bir soru çıkacak ;
dsasadasdasdsdasdaasdadssd.png

Tıkladıktan sonra karşınıza bir ekran daha çıkacaktır;
asddsasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png

Temiz kurulum yap dedikten sonra kurulumu tamamlayıp bilgisayarınızı yeniden başlatın. Daha sonra Geforce Experience'ye giriş yapıp bir önceki mesajdaki gösterdiğim kutucuğu işaretleyip oyuna girip deneyin.

Geri
Yukarı