Çözüldü OS X Ekranın 4'e Bölünme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ahmetozrahat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Konuyla alakasız oluyor fakat acil yardıma ihtiyacım olduğu için söylüyorum. Müsaitseniz Ekran 4'e bölünme sorunu konusuna bakarmısınız lütfen yardıma ihtiyacım var acil :(

Eğer Yosemite kullanıyorsan, Chameleon bootloader indir... El Capitan'ın Chameleon desteği henüz yok... Yosemitede Clovere ait ne varsa sil Chameleon bootloader yükle.. Yeniden başlat.

Chameleon bootloader.. http://cl.ly/1K1s17143y13

Yarın sabah deneyeceğim. Teşekkürler.

@talatimac Maalesef boot edemedim. Sürekli kernel panic alıyorum. Bari usb deki clover ile açıyım dedim clover sabit diski görmedi.
Chameleon da boot etmiyor. Chimera deneyeceğim.

Yeniden yükle Yosemite Niresh kullan... En stabil sürüm Niresh sürümüdür.. Tavsiye.

Bilgisayarım Lenovo Z580. Ig platform id 01660004 kullanıyordum. Fakat bu yüksek çözünürlükler içinmiş. Bende 01660003 kullanmayı denedim. Clover yükledim. @montezuma nın [Çözüldü] Yosemite Ekran 4'e Bölünme Sorunu konuda belirttiklerini uyguladım ve Kemal Alkın'ın paylaşmış olduğu kextleri yükledim sorunum çözüldü herkese teşekkürler! :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı