Çözüldü RDR 2 - Beyaz Arap atı kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AyEeSto01

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam affola. Sorunum şu; RDR2'de Lake Isabella'nın oradaki efsanevi Arap atına gittim. Atı gördüm iyice yaklaştım ama binemedim kaçtı. Şansıma da sis bastırdı. Ama zorla bir kere daha buldum yanına gittim ama saçma bir şekilde yine kaçırdım. Üstüne de sis çöktürdü. Atı göremedim. Ben de kamp yapayım sabah olsun dedim ama kamp yapıp uyandıktan sonra gölün etrafında kaç defa döndüm. Kampa gittim uyudum (vakit geçsin diye). Geri gittim ama yoktu. Bu atu nasıl bulacağım? Ne zaman gitmeliyim? Ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yavaş yavaş sakinleştirerek yaklaştım. Hatta iyi sakinleşip dursun diye bir süre beklediğim oldu. Üstüne binince s ye basılı tutup A ve D tuşları ile kontrol ettim. 2 seferde evcilleşti.

Teşekkürler. Umarım bende yakalarımda buraya yazarım.
Yakaladım sonunda atı 🙂. Yakalayamayanlar, benim gibi kaçıranlar; önce oradan uzaklaşsın sonra bir görev yapsın, haritanın başka yerlerinde takılsın, oyun saatiyle 1-2 gün geçsin. Sonra tekrar bölgeye gidin ve yüksek bir yere çıkın gözetleyin dürbünle. Ben gördüm ama görmezseniz, gölün etrafını gezin, dağlara falan bakın. At oralarda oluyor. (@madlyn sonunda atları aldık)
Yavaş yavaş sakinleştirerek yaklaştım. Hatta iyi sakinleşip dursun diye bir süre beklediğim oldu. Üstüne binince s ye basılı tutup a ve d tuşları ile kontrol ettim. 2 seferde evcilleşti.

Yavaş yavaş sakinleştirerek yaklaştım. Hatta iyi sakinleşip dursun diye bir süre beklediğim oldu. Üstüne binince s ye basılı tutup A ve D tuşları ile kontrol ettim. 2 seferde evcilleşti.

Teşekkürler. Umarım bende yakalarımda buraya yazarım.
Yakaladım sonunda atı 🙂. Yakalayamayanlar, benim gibi kaçıranlar; önce oradan uzaklaşsın sonra bir görev yapsın, haritanın başka yerlerinde takılsın, oyun saatiyle 1-2 gün geçsin. Sonra tekrar bölgeye gidin ve yüksek bir yere çıkın gözetleyin dürbünle. Ben gördüm ama görmezseniz, gölün etrafını gezin, dağlara falan bakın. At oralarda oluyor. (@madlyn sonunda atları aldık)

Son düzenleme:
Çözüm
Ben beyaz arap atımı uçurumdan düşerek öldürmüştüm. Beyaz arap atı yerine gri arap atı alabilirsiniz. Beyaz olandan daha iyi. Ek olarak şansınızı tekrar denemek isterseniz haritanın bir ucuza tekrardan fast travel yapın. Sonrasında tekrardan oraya geri dönüp deneyebilirsiniz bu sayede at tekrar aynı bölgeye geri gelecektir diye düşünüyorum.
Eki Görüntüle 750036
Atlar ölüyormuydu ya ? Ben kaç kez uçurumdan atladım atla hala yanımda yaşıyor :D

Geri
Yukarı