RDR 2 save dosyası kayboldu

thefoxdesert

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060
İ7 12. Nesil
16 GB Ram
Gaming Laptop
Arkadaşlar RDR2 oynuyordum dün gece. Hiçbir sıkıntı olmadan kapattım. Bugün PC'yi açtım ve RDR 2 %32'lik savem yok. Yalnızca %2.5'luk savem kaldı nasıl yüklerim?

İşine yarar mı ? Bilmem. RDR2 - Beginning of Chapter 3 / Solda chapter 3'e tıkla,bölümünü seç. Save indir.
Bu site güvenilir midir? Kusura bakmayın çok bir bilgim yok. Zaten şu an kuzenim 2. Chapterın ortalarındaymış onun savelerini aldım. Ama bu sitede hoşlandığım modlar vb. var. Güvenilir midir? Daha yeni pc ye virüs bulaştı da.

Tamam ben onu sormuyorum Belgelere geldiğinizde %30'luk save kayıtlarınızı duruyor mu?
Onu göremiyorum içinde rastgele semboller var.

Bu site güvenilir midir? Kusura bakmayın çok bir bilgim yok. Zaten şu an kuzenim 2. Chapterın ortalarındaymış onun savelerini aldım. Ama bu sitede hoşlandığım modlar vb. var. Güvenilir midir? Daha yeni pc ye virüs bulaştı da.

O zaman hocam save indirin İnternetten.

Ben indirip kurdum. Sorun olmuyor :D Valla bu site ünlü diye biliyorum. RDR 2 içi üzerinde. Bakmalısın mod vs uğraşmadığım için,pek fikrim yok.

Geri
Yukarı