Çözüldü Ryzen 3 2200G Sisteme macOS Uyumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FatihYldrm

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, Ryzen 3 2200G İşlemci ve Asus Prime B350 plus anakart kullanıyorum. İşlemcinin dahili ekran kartını kullanabileceğim macOS sürümü var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim imajlarda AMD desteği yok malesef. AMD için hazırlanmış özel imaj kullanmanız gerekli.
AMD içinde çalışmalarınız olsa çok iyi olur. Yabancı forum sitelerinden bakarak kurdum fakat APU driveri kurulumu hakkında bilgi bulamadım. Çalışmalarınızı bekliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elime hiç AMD tabanlı sistem geçmiyor. Ryzen tabanlı çevremde sistemi olan yok. Bu tarz bir sistem deneme fırsatım olursa direk çalışmara başlayacağım ama dediğim gibi böyle bir sistemin elime geçme ihtimalı yok kadar az.
Ek olarak gene'de imaj yapabilirim ama ben denemeler yapmadan hiç bir imaj paylaşmıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı