Çözüldü SSD'ye Kurulu olan Windows 8.1 Yavaş Açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman demin dediklerimi unutun siz. Yöneticiymişsiniz zaten. Komutları uygulayın ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
%100 olmasını bekliyorum. Ardından yapacağım.

Oldu ve hiçbir şey bulunmadı.

Onları yazdım 20.0% yazdı ve kaldı öylece.

Bekledim yeniden başlattım ve hala aynı uzun sürüyor hala . Şimdi yeniden güvenli modda deniyorum .

SSD'ye dediğim işlemi uygulayın dedim ben. Önce tüm önemli verilerinizi yedekleyin. Oyunlar destekliyor ise Xbox hesabınızla save dosyalarını eşitleyin. Ardından SSD Erase uygulayın. Büyük ihtimalle SSD içeriği tamamen silinecektir. Daha sonra üstüne temiz bir UEFI Windows 8 kurulumu yapın. Ardından Windows Logo + S yaparak Disk Birleştirme yazın. Çıkan sonuca tıklayın ve Asla Programlama diyerek kaydedin.

"dism /online /cleanup-image /scanhealth" de deneyebilirsiniz önce.
"dism /online /cleanup-image /restorehealth" komutunun uzun sürmesi sisteminizdeki hataların çok olmasından olabilir. Sabredip bekleyin %100 olacaktır.
"Restorehealth" yaptıktan sonra tekrar "sfc /scannow" yapmanızda fayda var.

Başarıyla tamamlandı yazıyor. Yeniden başlattım hala yavaş. Bilgisayarı güvenli modda nasıl açabilirim? F8'e basın diyorlar ama açılmıyor bende.

Advanced Startup yapmanız lazım. Başlat > PC Settings > Update and Recovery > Recovery > Advanced Startup.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı