Çözüldü Eski model Jeep arabada vites yanındaki kollar ne işe yarar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kafein26

Centipat
Daha fazla  
Araba eski model klasik bir Jeep. Vites kolunun dışında 2 kol daha var. Bu kollar ne işe yarıyor? Sürmek için ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• IMG_20240512_090415.jpg
    IMG_20240512_090415.jpg
    118,7 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Birisi 4 çeker modunu kontrol ediyor, sanıyorum önden çekişi iptal etmek veya aktive etmek için. Diğeri de vites oranını kontrol etmek için, low (düşük) ve high (yüksek) olacak şekilde. Bu üçüncü kolu 4 çeker modu aktifken kullanabilirsiniz.

High ratio taşlı yollar için diye biliyorum. Taşlar tekerleğin altından kayıp gideceği için araç gereken kavramayı sağlayamayacaktır, tekerleklere daha çok güç vererek bunun önüne geçmek için olması lazım. Low ratio da çamurlu, bataklık tarzı yerlerde tekerleklerin yola saplanmasını engellemek için.

Arabanın orasında burasında şu tarz bir şey var mı? O daha iyi açıklar pozisyonları Ya da aracın tam modelini biliyorsanız da iyi olabilir.

main-qimg-1e715295e0cd6812c1bcb54b2d7e14f5.jpg
Birisi 4 çeker modunu kontrol ediyor, sanıyorum önden çekişi iptal etmek veya aktive etmek için. Diğeri de vites oranını kontrol etmek için, low (düşük) ve high (yüksek) olacak şekilde. Bu üçüncü kolu 4 çeker modu aktifken kullanabilirsiniz.

High ratio taşlı yollar için diye biliyorum. Taşlar tekerleğin altından kayıp gideceği için araç gereken kavramayı sağlayamayacaktır, tekerleklere daha çok güç vererek bunun önüne geçmek için olması lazım. Low ratio da çamurlu, bataklık tarzı yerlerde tekerleklerin yola saplanmasını engellemek için.

Arabanın orasında burasında şu tarz bir şey var mı? O daha iyi açıklar pozisyonları Ya da aracın tam modelini biliyorsanız da iyi olabilir.

main-qimg-1e715295e0cd6812c1bcb54b2d7e14f5.jpg

Çözüm
Birisi 4 çeker modunu kontrol ediyor, sanıyorum önden çekişi iptal etmek veya aktive etmek için. Diğeri de vites oranını kontrol etmek için, Low (düşük) ve high (yüksek) olacak şekilde. Bu üçüncü kolu 4 çeker modu aktifken kullanabilirsiniz.

Arabanın orasında burasında şu tarz bir şey var mı? O daha iyi açıklar pozisyonları ya da aracın tam modelini biliyorsanız da iyi olabilir.

Eki Görüntüle 2193602

Hocam yardımınız için teşekkür ederim. Araba bize geldiğinde sadece iskeleti vardı. Biz kendimiz sıfırdan topladık dolayısıyla böyle bir tablo gibi bir şey bulamadım. Yardımınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı