Çözüldü Steam: "Oyun başlatılamıyor (uygulama zaten çalışıyor)." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Steam'i tamamen kapattıktan sonra arka planda çalışmadığından emin olun, çalışıyorsa kapatın. Sonrasında Steam klasörünün içine girin ve clientregistry.blob dosyasını silin ve programı tekrar çalıştırın bakalım bu şekilde problemin çözümü olabilir.
Bu da bir işe yaramadı :( Steam'deki tüm oyunlarımda olacak bu galiba. Grid 2'de de aynı hatayı verdi. Acaba Steam'i kaldırıp yeniden kursam Steam'i kaldırınca oyunlarım da silinir mi?

Sorunu hallettim çok mutluyum. Technopat sayesinde yine :D Just Cause 2 'yi açamayan bir arkadaşın konusunda sorununun Steam Kütüphane klasörünün Türkçe olmasından kaynaklandığını okudum ve Recep Abi'nin: "Hata sende. Her zaman ne diyorum? Klasörlerde Türkçe harf kullanmayııııııııııın!" lafından sonra Steam Oyunları adlı klasörü Steam Games olarak değiştirdim ve oyunlar açıldı:D Bu konuya da yardım etmek isteyen herkese ve Recep Abi'ye çok teşekkürler :D Konuyu merak eden olursa: BU KONU :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı