"CS:GO Oyun Başlatılamıyor (Uygulama Zaten Çalışıyor)" Hatası

goofy

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'ye format attım, sürücüleri kurdum. Daha sonra CS:GO'yu indirdim. Ardından oyun indikten sonra oyunu açtım ve bu hata geldi. Kapat yeniden aç gibi şeyleri yaptım. Görev yöneticisinden kapatmayı denedim olmadı yine. Bilen varsa, yavaş yavaş anlayabileceğim bir şekilde anlatsın lütfen. Yardım edenler için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun klasöründe Türkçe harf bulunmamalı. Yani '' Steam Oyunları'' klasörünü '' Steam Games'' yapmayı deneyebilir misin?

Çözüme gelince Bilgisayarımda sağ tıklayıp özelliklere giriyoruz. Açılan sayfanın sol üstünde aygıt yöneticisine giriyoruz. Görüntü Bağdaştırıcıları bölümünden ekran kartımızın üzerine geliyoruz. Sağ tıklayıp özellikler diyoruz. Açılan bölümde Ayrıntılar sekmesine gelip Özellik bölümünde yazan "aygıt açıklaması" kısmını "Donanım Kimlikleri" diye değişiyoruz.

En üstte yazan değer üzerinde sağ tıklayıp kopyala diyoruz. DevID.info – free driver search and update utility sitesine girip search kısmına yapıştırıp aratıyoruz. Arama sonucu çıkanlar bizim ekran kartımızın güncel sürümleridir. En güncel olanı indirip kuruyoruz.
(Alıntıdır.)
Çözüm mü bilmiyorum fakat deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşe yarayabilir deneyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı