Çözüldü Windows 10 2004 Logitech F710 çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Waznx

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar, başlıkta belirtmiş olduğum gibi Windows 10 2004 güncellemesini yaptıktan sonra Logitech F710 sürücüsünü yükleyemiyorum. Yüklenmediği içinde kullanamıyorum. Normalde aygıt yöneticisi'nden manuel olarak imzasını seçerek kullanıma aktif oluyor lakin o yolda sorunu maalesef çözmüyor. Ne D modu ne de X modunda hiçbir şekilde tepki vermiyor. X modunda kullanmak istiyorum ve bunun için gerekli uygulamaları İnternet üzerinde söylenen şekilde uyguladım lakin hiçbir sonuç alamadım. Mode ışığı yanıp sönüp duruyor bağlantıyı sağlayamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar bugun Microsoft'tan mail geldi. Yapmanız gereken bu dizindeki klasörü tamamen silmek. Sildikten sonra F710NUN USB'sini bilgisayardan çıkarıp takın sorun düzeliyor.

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\usbflags\046DC21F0305
Bir arkadaşımızın yorumuna denk gelmiştim demistiki imzalamayı kaldırdıktan sonra orijinal oyunlarda Gamepad calışmıyor ve benim oyunlarımın hepsi orijinal o yuzden denemedim bile.

Bütün oyunlarda sorunsuz çalışıyor Game Pass, Steam'de ki bütün oyunları sorunsuz oynuyorum eğer yapamadıysanız bir deneyin.

Arkadaşlar bugun Microsoft'tan mail geldi yapmanız gereken bu dizindeki klasörü tamamen silmek sildikten sonra F710NUN USB'sini bilgisayardan çıkarıp takın sorun düzeliyor.
Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\usbflags\046DC21F0305
Teşekkürler hocam çalıştı. Günlerdir kafayı yemiştim oyun oynayamıyordum sayende düzeldi neler neler denedim ya :D

Bakalım bu gün tekrar yükledim sütüm 2004 güncellemesini. Daha önce dağıtımının ilk zamanlarında yüklemiştim. Aynı sorun vardı. Bu sefer olacak mı merak ediyorum. Güncelleme halen devam ediyor. Sonuçları buradan yazarım tekrar.

Arkadaşlar bugun Microsoft'tan mail geldi. Yapmanız gereken bu dizindeki klasörü tamamen silmek. Sildikten sonra F710NUN USB'sini bilgisayardan çıkarıp takın sorun düzeliyor.

Senin ben varya. Adamsin adamin hayatta kalmis son adamsin? 6 aydir denemedigim şey kalmamisti. Mikrosoft'a mi mesaj atmadim, Logitech'e mi atmadim internettte deli gibi aradim... Hatta Logitech'ten yeni bir USB dangili bile talep ettim taa Hollanda'dan yolladilar sağ olsunlar. Sana nobel baris odulu verilmeli.

Teşekkürler sorun çözüldü.

Çok teşekkür ederim o kadar yabacı-türk forum gezdim tek çözüm dediğiniz gibi helal olsun. Ek olarak bilgisayar açıp kapanınca gidiyorsa eğer sizde ilk önce sürücü imzalamasını devre dışı bırakıp sürücüsünü yükleyin ondan sonra bu arkadaşın dediğini yapın o zaman sorunsuz çalışıyor.
Arkadaşlar bu sorunun her bilgisayarı yeniden başlattığımızda baş göstermesi durumunu nasıl çözeceğiz? Buradaki çözümü de tam anlamasam da sürücü imzalamasını devre dışı bıraktım, kayıt defterinden silme işlemini yaptım, sorun yine aynı. Bilgisayarı yeniden başlattığımda, alıcıyı söküp geri takmam gerekiyor.
Çözüldü. Kurulum olan kısmı görmemişim. Yapamayanlar için sırasıyla;

İlk kısmı "Shift" tuşuna basılı tutarak bilgisayarı yeniden başlat diyerek kısaltabiliriz;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üstteki 2004 sürümü için sürpriz bozan kısmı;

Sonrada;

Bende "046DC21F0305" adında 2 klasör vardı ikisini de sildim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı