Çözüldü Windows 10 2004 Logitech F710 çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Waznx

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar, başlıkta belirtmiş olduğum gibi Windows 10 2004 güncellemesini yaptıktan sonra Logitech F710 sürücüsünü yükleyemiyorum. Yüklenmediği içinde kullanamıyorum. Normalde aygıt yöneticisi'nden manuel olarak imzasını seçerek kullanıma aktif oluyor lakin o yolda sorunu maalesef çözmüyor. Ne D modu ne de X modunda hiçbir şekilde tepki vermiyor. X modunda kullanmak istiyorum ve bunun için gerekli uygulamaları İnternet üzerinde söylenen şekilde uyguladım lakin hiçbir sonuç alamadım. Mode ışığı yanıp sönüp duruyor bağlantıyı sağlayamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar bugun Microsoft'tan mail geldi. Yapmanız gereken bu dizindeki klasörü tamamen silmek. Sildikten sonra F710NUN USB'sini bilgisayardan çıkarıp takın sorun düzeliyor.

Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\usbflags\046DC21F0305
Bende öyle bir sorun olmadı denemek için 20 defa açıp kapadım halen çalışıyor.

Hiçbir şekilde tanıtamıyordum. Bunu uyguladıktan sonra evet calıştı PC kapatıp açtığımda gitmişti. Kontrolcünün USB'sini çıkarıp taktığımda tekrar tanıdı. Her defasında çıkarıp takmamam için ne yapmalıyım bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugun Microsoft'tan mail geldi yapmanız gereken bu dizindeki klasörü tamamen silmek sildikten sonra F710NUN USB'sini bilgisayardan çıkarıp takın sorun düzeliyor.
Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\usbflags\046DC21F0305.

Dostum selam ben dediğin uzantıyı bulamadım nasıl bulabilirim?

Arkadaşlar bugun Microsoft'tan mail geldi yapmanız gereken bu dizindeki klasörü tamamen silmek sildikten sonra F710NUN USB'sini bilgisayardan çıkarıp takın sorun düzeliyor.
Computer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\usbflags\046DC21F0305

Çok teşekkür ederim o kadar yabacı-türk forum gezdim tek çözüm dediğiniz gibi helal olsun. Ek olarak bilgisayar açıp kapanınca gidiyorsa eğer sizde ilk önce sürücü imzalamasını devre dışı bırakıp sürücüsünü yükleyin ondan sonra bu arkadaşın dediğini yapın o zaman sorunsuz çalışıyor.

Çok teşekkür ederim o kadar yabacı-türk forum gezdim tek çözüm dediğiniz gibi helal olsun. Ek olarak bilgisayar açıp kapanınca gidiyorsa eğer sizde ilk önce sürücü imzalamasını devre dışı bırakıp sürücüsünü yükleyin ondan sonra bu arkadaşın dediğini yapın o zaman sorunsuz çalışıyor.
Bir arkadaşımızın yorumuna denk gelmiştim demistiki imzalamayı kaldırdıktan sonra orjinal oyunlarda gamepad calışmıyor ve benim oyunlarımın hepsi orjinal o yuzden denemedim bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı