Çözüldü Windows 10 ''Bu windows yapısının süresi doldu'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eren Ahishali

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar öncelikle selam . Ben bilgisayarı aldığımda 8.1 di ve o aralar Windows 10 çıkmıştı bende incelemek için indirdim ve gayette güzeldi ama sonra ''bu Windows yapısının süresi doldu lütfen başka bir Windows sürümü indirin'' diye hata veriyor ve ben başka bir sürümü nasıl, nerden indiriceğimi veya bu sorunu nasıl çöziceğimi bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim. İyi günler.
12047597_901574196557654_1583082823_nsdadassaddas.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu seferde ''kurulamadı lütfen bilgisayarı yeniden kapatıp açın ve tekrar deneyin'' hatasını aldım kapatıp açtıktan sonrada sorun çözülmedi.

Kod:
sfc /scannow
Bu komut ile sistemsel sorun olup olmadığını kontrol edin. Sorun var ve çözülemiyorsa aşağıdaki komutları sırasıyla çalıştırın.
Kod:
dism /online /cleanup-image /restorehealth
sfc /scannow

Peki o ''sfc /scannow '' komutunu nereye yazacağım? Cmd'de denedim ama beceremedim.

Boşuna sfc filan yapma sorun senin önceki buildlerden birini yüklediğin için oluyor.
Yapman gereken önceden yüklü olan 8.1 formatı atacaksın sonra Windows yükseltme ile Windows 10'a yükselteceksin. Bu şekilde lisanslı olarak Win 10 kullanmaya devam edeceksin.

Sosyalde aradım ama bulamadım. Satın almadım bilgisayarımı aldığımda içinde vardı zaten. Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı