Çözüldü Windows 7 Güncelleştirme Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

gokan90

Kilopat
Daha fazla  
Windows 7'yi güncelleştirmek istediğimde "Hizmet çalışmadığından Windows Update şu anda güncelleştirmeleri denetleyemiyor. Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir." hatası ile karşılaştım. Araştırmam sonucunda bu sorunu çözdüm fakat bu sorunun kaynağını bulamadım. İleridede başka sorunlar çıkar mı diye aklıma takıldı. Sizce bu hatayı almamın sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Daha yeni format ilk güncelleme yapmak istediğimde bu hatayı aldım. Yüklemeyi yaptığım cd de bu virüs var büyük ihtimal.

Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için, şu an indiriyorum.

- - - Güncellendi - - -

Yüklemeyi yaptım fakat elimdeki Windows 8 ürün anahtarını kabul etmedi. Biosa gömülü olan ürün anahtarını nasıl kullanabilirim?

Bu sorun genelde virüs bulaşmış ise olur. Zaten 7 devri biteli çok oldu. Siz doğrudan 8.1'e geçin.
Herkes mi Windows 8'i tavsiye eder arkadaş. Neyse..

Bu sorun bende de oldu. Ya güncelleştirmeyi yüklemeyi engelleyen bir öğe var ya da, internete bağlanılamıyor.

XP'yi mi tavsiye edelim ? Güncel bir işletim sistemi yükseltmesini tavsiye etmeyen kişiler, kendi beynini yükseltemeyen kişilerdir.

Sorunun çözüldüğünden dolayı konuyu kilitliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı