Çözüldü Windows 8.1 64 bit kuramıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

atiriko

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda Windows 8 32-bit kurulu. Bilgisayarımda 3 gb ddr2 ram vardı ben bunu 4 gb yaptım. Yapınca da 64-bit yapiyim, hazır format atmışken de Windows 8.1 64-bit kuriyim dedim. Bilgisayarınız 32 bit olduğu için bu sürümü kuramıyorsunuz gibi bir hata ile karşılaştım. Bu konuda ne yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Sonradan taktığınız RAM'i söküp öyle kurmayı deneyin.

Bu seferde bu sisteme 64 bit sistem kurulamaz gibi birşey diyor. Başka bir öneriniz var mı?

Bir ekran alıntısı ekler misiniz? 64 bit desteği olmayan işlemciler tarihte kaldı.

İşlemcim pentium e5300

- - - Güncellendi - - -

qqi9.jpg

- - - Güncellendi - - -

og4m.jpg

Kurulum için direk başlangıçtan kurulum medyasıyla başlayın. 32 bit Windows'u 64 bite yükseltemezsiniz. Ancak ve ancak temiz kurulum yapabilirsiniz.

O şekildede bu diskten boot edilemiyor gibi bir hata veriyor.

Siz şu videoyu sonuna kadar bir izleyin. Daha önce hiç format deneyiminiz yok sanırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce format deneyimim bir çok kez oldu. Dual boot ile mavericks bile kurdum. Bunu yapamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı