Çözüldü Windows 8.1'i Lisans'sız yükleyebilir miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Linux Oyunda

Decipat
Windows 8.1 lisansım yok fakat kurmayı düşünüyorum korsan olmadan bir yolu var mı?

(Bu arda korsan istemememein nedeni: Ben orijinalleri severim ve korsandan ne gelceği belli olmaz belki verilerimi çalarlar vb.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet yükleyebilirsiniz, kurulumda aşağıdaki anahtarları kullanın, pro anahtarını yıllardır kullanıyorum sorunsuz. Kurulumdan sonra istediğiniz anahtar ile etkinleştirilebilir.

Windows 8.1 Single Language: Y9NXP-XT8MV-PT9TG-97CT3-9D6TC
Windows 8.1 Pro: XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB
Windows 8.1: 334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT
Evet yükleyebilirsiniz, kurulumda aşağıdaki anahtarları kullanın, pro anahtarını yıllardır kullanıyorum sorunsuz. Kurulumdan sonra istediğiniz anahtar ile etkinleştirilebilir.

Çözüm

Korsan mı ?

Öğrenciysen eğer Microsoft Azure üstünden orijinal ve lisanslı Windows sürümlerini alabilirsin. Ben şuan W10 Pro kullanıyorum o şekilde. Tamamen ücretsiz 2014'den beri kullanıyorum sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı