Çözüldü Windows 8'i etkinleştiremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ultramit1

Kilopat
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır windows 8 kullanıyorum (windwos 8 pro) ilk günlerden beri ekranımım sağ alt tarafında windwos 8 etkinleştirilemedi, etkinleştirin gibi hata yazısını görüyorum. Artık bu beni rahatsız etti. Sonra fark ettimki etkinleştirmediğimde kişisel bilgisayar ayarlarımıda değiştiremiyorum. Kodumu denetledim kodum doğru çalışıyor etkinleştir diyorum ama bu hatayı veriyor ''0x8007007b'' bir çok yöntem denedim, Microsoft'un sitesin'de de gereken talimatları felan yaptım yine olmadı komut dizini hatalı diyor sürekli ancak tuhaf olan benim kodum doğru çalışıyor uyarısı alıyorum. Bana yardım edin arkadaşlar iyi günler herkeze.

mirrror kardeş dediğini daha öncede yaptım. ancak yine olmadı .dediğim gibi bendeki hata kodu farklı''0x8007007b'' hatası veriyor.. kodum korsan felan değil anlamadım neden böyle bi şey oldu. Burak kardeş dediğin şeyi indirecem ancak nasıl kullanacağımı bilmiyorum

- - - Güncellendi - - -

mirrror kardeş dediğini daha öncede yaptım. ancak yine olmadı .dediğim gibi bendeki hata kodu farklı''0x8007007b'' hatası veriyor..

- - - Güncellendi - - -

Microsoft Toolkit kullanın.
kodum korsan felan değil anlamadım neden böyle bi şey oldu. Burak kardeş dediğin şeyi indirecem ancak nasıl kullanacağımı bilmiyorum

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı