Çözüldü Windows 8'i etkinleştiremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ultramit1

Kilopat
Arkadaşlar aynı konuyu geçen ay'da açmıştım sanırım ama malesef olmuyor, olmuyor. Bilgisayarıma girdiğimde, windows etkin değil yazısı karşıma çıkıyor. Ben de etkinleştir diyorum olmuyor ve şu hatayı veriyor:

Hata kodu: 0x8007007b
Hata açıklaması:Dosya adı,dizin adı veya birim etiketi sözdizimi hatalı.

İnternet'de de birçok video izledim bu sorunla ilgili hepsini denedim ama yine ekranımın sağ alt tarafında windows'u etkinleştir uyarısı devam ediyor. Ayrıca windows 8 'in güzel özelliklerinide kullanamıyorum yani Windows kişiselleştirmeden bahsediyorum bana yardım edin veya link felan veya video da olur Herkese iyi hayırlı bayramlar..

Son düzenleyen: Moderatör:
Kişiselleştirme gibi özellikleri Windows etkin olduğunda kullanabilirsiniz. Windows'u neyle etkinleştirdiniz bilmiyorum lakin bir de "Microsoft toolkit" ile etkinleştirmeye çalışın. Ayrıca etkinleştirdikten sonra güncelleştirmeleri açarsanız tekrar eski haline döner.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı