Çözülemeyen internet problemi

Yazdıklarımı denedin mi? Özellikle en baştaki güç ayarını.
Denedim şu anda oyun üzerinde test ediyorum. Problem gözle görülür derece azaldı. Fakat hala kesintiler oluyor. Önceden 1 dakikanın 20-30 saniyesi kesinti oluyor iken şuanda sadece 3-5 saniye. Çok teşekkürler

Son düzenleme:
Aygıt yöneticisi - ağ bağdaştırıcın - Speed Duplex ayarı - 100Mbs Full Duplex ayarını yap.
Flow control disabled yap.

Aygıt yöneticisi - ağ bağdaştırıcın - Speed Duplex ayarı - 100Mbs Full Duplex ayarını yap.
Flow control disabled yap.
Bahsettikleriniz bildiğim kadarıyla kablolu bağlantılarda bulunan şeyler. Maalesf kablosuz bağdaştırıcıda Sepped Duplex ve flow control yok.

Bahsettikleriniz bildiğim kadarıyla kablolu bağlantılarda bulunan şeyler. Maalesf kablosuz bağdaştırıcıda Sepped Duplex ve flow control yok.
Bazı wifi adaptörlerindeki sürücü güncellemelerinden sonra bu ayarlar çıkabiliyor, o yüzden belirttim.

Bazı wifi adaptörlerindeki sürücü güncellemelerinden sonra bu ayarlar çıkabiliyor, o yüzden belirttim.
Bütün versiyonlarıyla denedim maalesf bulunmuyor.
Çözüm hakkında bilgi sahibi olan var mı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…