Çözüm FreeSync Monitörde G-SYNC Seçeneği Görünmüyor

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GameOv3R

Kilopat
Daha fazla  
FreeSync özelliğini destekleyip NVIDIA denetim masasında G-Sync özelliğini göremeyenler için monitör ayarlarında FreeSynci etkin hale getirin. Daha sonra en güncel ekran kartı driverını indirin. Temiz kurulum yapın. G-Sync seçeneğinin gelmesi lazım benim monitör desteklemiyor sanıyordum monitör ayarlarından FreeSync ı açık yaptım temiz kurulum yaptım. G-Sync seçeneği açıldı. NVIDIA denetim masasında bu konuyu açma sebebim belki sizinde işinize yarar diye açtım.

Monitör: Samsung LC24fg73fQMXUF

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense benim monitör G-Sync seçeneğini aktif hale getirdiğim zaman ekran kapanıp açılıyor yani kararıyor ekran tekrar geliyor sürekli yapıyor bunu farklı pencereye geçiş yaptığımda sanırım bu monitör desteklemiyor(viewsonic xg2401)

Nedense benim monitör G-Sync seçeneğini aktif hale getirdiğim zaman ekran kapanıp açılıyor yani kararıyor ekran tekrar geliyor sürekli yapıyor bunu farklı pencereye geçiş yaptığımda sanırım bu monitör desteklemiyor(viewsonic xg2401)
Benzer sorunlar bende de olduğundan kapattım.Umarım gelecek ekran kartı driverleri ile bizim monitörlerde destekler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı