Çözüm Lenovo Y570 Optimus Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Lenovo Y570 modeline sahibim. Özellikleri: Intel Core i5 2450M 2.50GHz, 6GB bellek ve nVidia GT555M + Intel HD 3000. Bu sistem beni ne kadar idare eder? Oyunları oynarken sürekli Intel'i kullanıyor ve grafikler rahatsız ediyor. Bunu çözmek için Intel'in denetim masasından prizden çalışırkeni pille çalışırken yaptım (sürekli prizden oynuyorum) sonra Tamam dedim ve profile kaydettim ama tekrar Intel'in denetim masasına girdiğimde yine eski ayarlar duruyordu ve Dxdiag’da, CPU-Z den baktığımda Intel'i gösteriyor, ne yapmalıyım? Şu anda bilgisayarımda ACR, BF3, CoD MW3, Mass Effect 3,TES V, Crysis 2, Syndicate, Shogun 2:Fall Of The Samurai, NFS: The Run var ve Far Cry 3,GTA 5 ve Max Payne 3’ü bekliyorum. Başka önerebileceğin bir oyun var mı?

nVidia Optimus ve AMD Switchable Graphics çağımızın vebası maalesef. Ne zaman birinde bu teknoloji varsa o kişi tam bir kâbus yaşıyor. Harici ekran kartını kullan demeye rağmen oyun Intel kartı seçiyor. Artık yegâne tavsiyem, bu tür PC’lerden uzak durun. Bunun yanında sürücü güncelleştirmesini nVidia’nın yeni açtığı geforce.com adresinden edinin. En son sürücüler burada mevcut. Bunun dışında GT55M saydığın oyunlar için fena sayılmaz. Oyun tavsiyem ise Far Cry 3 olacaktır tabii ki.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı