Çözüldü Laptop çözünürlüğü yükseltilince açılmamaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akif221

Zeptopat
Daha fazla  
Laptop ekraninda 1920x1080'den büyük bir çözünürluk yaptim laptop siyah ekranda kaldi. Yardim edin su anda acilmiyor. Güvenli moda nasıl gecildigini de bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evde TV falan varsa HDMI ile bağlayıp öyle deneme şansın var mı?
Formatla %100 çözülür. Yazılımsal olduğu belli. Donanımsal problem olsaydı BIOS'a da giremezdin. Panik yapma hocam.

Grafik kartı yakmak kolay bir şey değil. Sırf hatalı çözünürlük yüzünden grafik kartı falan yanmaz. Panik yapma.

Allah razi olsun teşəkkür ederim hocam

Baslangic kurtarma secenegini denediniz mi?
Evet ama sorun bulamiyor

İmkanın varsa şimdi format at, sonucu bizimle paylaşabilirsin.

Şu anda flash bellek yok yanimda. Sabah ilk iş HDMI'la ekran bağlanmaya deneyeceğim, olmazsa format.

Şu anda flash bellek yok yanimda sabah ilk iş HDMI'la ekran bağlanmaya deneyeceğim olmazsa format.

Hocam 2'incil ekran baglayarak sorunu cozmus bulunmaktayim.

Şu anda flash bellek yok yanimda sabah ilk iş HDMI'la ekran bağlanmaya deneyeceğim olmazsa format.

Hocam 2cil ekran baglayarak sorunu cozmus bulunmaktayim.

Konu kapanabilir.

İmkanın varsa şimdi format at, sonucu bizimle paylaşabilirsin.

Hocam boyle normal cozunurlukleri nasıl ayarlayabilirim bundan sonra ek yazilimlar kullanmadan? Intel ve NVIDIA'da cozunurluk yeri yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam boyle normal cozunurlukleri nasıl ayarlayabilirim bundan sonra ek yazilimlar kullanmadan Intel ve NVIDIA'da cozunurluk yeri yok

Windows ayarlarinda var, oradan yapabilirsin.

Her sorunun cozumunu formatta arayan arkadaslara da saygilar, siz cihaziniz toz kaptikca format atmaya devam edin 😀.

Geri
Yukarı